Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Yettel internet hálózata,...

A Yettel internet hálózata, illetve az internet/TV csomagja mennyire stabil?

Figyelt kérdés

Pl. a Yettel OtthonNet + Yettel TV csomag jó választás lehet?

Azt látom, hogy jó a lefedettség, de nem tudom mennyire stabil.

A wifi gyakran ledobálja a különböző eszközöket, vagy a tévén gyakran szétesik a kép, egy vihar befolyásolja a vételt?

Az ilyen jellegű problémák gyakoriak lehetnek a Yettelnél?


jan. 1. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Yettel torony mellett (kb 50 méter), 4G+ hálózaton egy nap korlátlan mobilnettel több mint 1TB adatot át bírtam préselni. Kb 30 órán keresztül ment a töltögetés, és elég stabil volt. Lefelé 200mbit körül, fel 40-60mbit.


Telekomot próbálgattam hasonló módon, toronyhoz közel (kb 200 méter), 30 nap alatt több mint 3TB ment át rajta, lefelé 160-300mbit, fel 40-60mbit.


Nálam a Vodafone gyenge, 600m-re a torony, 4G-n 2-3mbit le és fel is.


Általánosságban az a véleményem, hogy a yettel nagyon jól teljesít, de érdemes lehet megnézni a Cellmapper térképén, hogy a te közeledben milyen tornyok érhetők el, ha modernizált tornyok akkor 4G+on teljesen jó gyors és stabil elérést adnak.

jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a Yettel mobilnetére szavazok. Én sajnos nem vagyok egy karnyújtásnyira a toronytól, hanem egy jó másfél-két Km-re van, de akkor is többnyire 80-100 mbit között van a letöltés, a feltöltés pedig 40-50 mbit között. A megyeszékhelyemen pedig 5G is van, ahol pedig közel gigabites netet tudtam kicsavarni belőle, és egyszer max 150 mbit-es feltöltést. Egyszer ezt a speedtestet készítettem a belvárosban:

[link]


A Telekom szintén sajnos arrább van, de az nekem lassabb. A letöltés átlagosan 30-40, a feltöltés pedig 20-30. Az 5G is jóval lassabb a megyeszékhelyen, Kb. 300-400 volt le, és 50-60 fel. Erről nincs speedtestem.

A Vodafone elvileg erősen korlátozza a mobilnet sebességét, és csak nagyon magas előfizetéssel lehet ezt feloldani, így a Vodafone nálam egy kizárt dolog. Két kártyám van, Telekomos, és Yetteles. A mindennapokban a Yettelt használom.

jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!