Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatnám meg azt,...

Honnan tudhatnám meg azt, hogy kik tiltottak le engem Facebookon?

Figyelt kérdés
Találok erről valahol valamiféle listát? Vagy honnan tudhatnám meg?

jan. 10. 21:58
1 2 3 4 5
 31/41 Takysoft ***** válasza:

Negyedszer is: NEM

Örödször is: NEM

Hatodszor is: NEM


Hányszor kell még leírni? :D


Próbáljuk meg hetedszerre is:


NEM, nincs ilyenre lehetőség.

máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Azt szeretném elérni, hogy mindenki aki letiltott engem, az feloldja a tiltásomat. Hogyan tudnám ezt elérni?
máj. 16. 08:31
 33/41 anonim ***** válasza:
Sehogy.
máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Valahogy csak meglehet tudni
máj. 29. 06:44
 35/41 anonim ***** válasza:
A választ már megkaptad: ha megveszed a facebookot, akkor meg tudod majd nézni. Gyűjts sok pénzt ;)
máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Komoly válaszoló is akad?
máj. 29. 09:58
 37/41 anonim ***** válasza:
Ezerszer el lett mondva, hogy nincs ilyen funkció. Nem tudhatod azt, hogy ki tiltott le. Ha valaki gyanús akkor egy másik profilból, vagy esetleg "anonímként" rákeresel és ha úgy látod akkor az illető letiltott. Ennyire egyszerű. Ezen nem tudom mit nem vagy képes megérteni. Más lehetőség nincs. És valószínűleg okkal tiltottak le, nem fognak feloldani csak azért mert te azt szeretnéd.
máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
58%
Turelmes egy szivato vagy, hajra etessed az embereket, mindig lesz, aki beveszi ertelmetlensegedet
máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Nincs másik - kamu profilom. És nem is lesz. Csak azt szeretném, hogy aki letiltott - az mindenki oldjon fel.
máj. 31. 12:19
 40/41 anonim ***** válasza:
58%

Hogy mi a vágyad/kívánságod és mik a lehetséges opciók, gyakran előfordul, hogy a kettő nem metszi egymást.

De ha foggal-körömmel ragaszkodsz hozzá és nem keresel alternatív megoldást, akkor futkoss körbe-körbe és emészd magad. Engem kimondottan nem zavar, ha te ezt szereted.


Értem én, hogy számodra az tekinthető "értelmes válasz"-nak aki kielégíti a vágyad és és azt mondja, amit hallani szeretnél. De mivel ez nem teljesíthető, így "nincs értelmes válasz" a te szemszögedből.


Hiába kérdezed meg újra-és-újra, attól a világ vagy a facebook működése nem fog megváltozni.


"Csak azt szeretném, hogy aki letiltott - az mindenki oldjon fel."

Tegyük fel, hogy tudtál vele beszélgetni, hogy oldja fel. És, ha azt mondja, hogy "NEM"? :) Akkor mit teszel?


Kezdem azt érezni, hogy nem véletlenül lettél letiltva.. -.- Lásd fentieket.

tegnap 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!