Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet blokkolni telegram...

Tomib2 kérdése:

Hogy lehet blokkolni telegram felhasználót úgy, hogy ne jelenjen meg sem amikor kommentel, se a reakciói, azaz tünjön el? nem kontakt de rohadtul idegesít hogy folyton kommentel és gyakorlatilag nonstop belebotlom.

Figyelt kérdés

jan. 11. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Törlöd/letiltod a számát
jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hát a száma titkos. őt letiltottam de csak a hívás, üzenetküldés funkciókra terjed ez ki. rá nem vagyok kiváncsi, mert rohadtul idegesít h folyton tolja a kommentjeit meg a képét. a notifications-t is kikapcsoltam az ő oldalán hogy ne jelenjen meg semmi aktivitása. hiába!
jan. 11. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:

A te oldaladom kell a beállításokban megengedni, hogy valaki becsatlakozzon, szám vagy név nélkül nem lehet.

Vagy esetleg a profilod nyilvános, mindenki hozzáférhet - ezt állítsd át privátra, akkor csak azok tudnak akármit is csinálni, akiknek engedélyezted.

jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as oké de más felhasználókat, kommentelőket, kommenteket nem akarok kizárni!
jan. 11. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy azokat felveszed privát ismerösnek, vagy ha nyilvános a profilod, akkor marad ez a valaki is.
jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!