Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállítani, hogy...

Hogyan lehet beállítani, hogy Facebookon ne csak ne tudjanak hozzászólni idegenek a publikus posztjaimhoz, de ne is tudják lájkolni? Valamiért lájkolni tudják és baromira zavar. Mit hagytam ki a beállításból?

Figyelt kérdés
A Ki szólhat hozzá résznél az Ismerősök vannak beállítva és csak ők tudnak hozzászólni. Külön lájkolásra vonatkozó opciót nem találtam.

jan. 12. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A publikus poszt... az publikus. Ha ennyire zavar hogy idegenek lajkoljak vagy kirohogik, ne tedd publikussa.
jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj istenem... konkrétan be lehet állítani, hogy ki szólhat hozzá, viszont idegenek publikus posztjait én nem tudom lájkolni, akkor az enyémet miért lehet? Egy szimpla kérdés, ha nem tudod a választ, ne írj semmit.
jan. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!