Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Én miért nem látom, hogy a...

Én miért nem látom, hogy a kollégam online messengeren?

Figyelt kérdés
Múltkor beszéltem a kollégával messengeren, nem láttam, hogy online vagy, hogy mikor volt elérhető, elköszöntem tőle, de utána felléptem még messengerre, aztán másnap írta, hogy miután elköszöntem látta, hogy még online voltam. Sose látom, hogy ő mikor online vagy volt utoljára elérhető. Mig másik kollégámnak ezt a bizonyos kollégát mindig mutatja mikor online vagy mikor volt elérhető. Rejtett névjegyekhez nem raktam megnéztem. Nekem bevan kapcsolva, hogy látható legyen mikor vagyok elérhető. De hogy van az, hogy én ezt a kollégát nem látom mikor online ő meg engem lát? Ugye másik kollégának meg mutatja, hogy mikor elérhető. Hogy van ez? Ha letiltott volna akkor ő se látná én mikor vagyok elérhető nem? Frissítve van a messengeren.
febr. 4. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert mindig is össze-vissza mutatta.
febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem sose mutatta vagy mutatja, hogy o elerheto lenne. Mig masoknak igen. Es o is latja en mikor vagyok elerheto ezert fura.
febr. 4. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
El tudja rejteni, van ilyen opció.
febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hol talalom azt az opciot? Neztem mar de nem talalom a messengerben. Se a fb alkalmazasban.
febr. 4. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ő rejtette el magát, mert nem akarja hogy zavarják, ha belép facebook-ra
febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor kollegam miert latja, hogy mikor elerheto? En meg nem latom se akkor mikor mas igen..
febr. 6. 08:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet letiltott részlegesen. Nem kell zaklatni másokat, ha nem vevők a közeledésedre. Kress mást!
febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sosem zaklattam xD
febr. 8. 09:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor sem szeretné, ha írogálnál neki.
febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!