Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol a legolcsóbb vezetékes,...

Hol a legolcsóbb vezetékes, vagy korlátlan mobilinternet? Tv, telefon szolgáltatás nélkül.

Figyelt kérdés
Itthon van normális csomag, viszont itthon nem tudok tanulni, dolgozni. Hol a gyerek, hol az asszony jön valami rettentő fontos dologgal, kedvencem a mai ő mos, milyen zokni van rajtam. Konkrétan ott jártam, hogy elválok. De van egy üres ingatlanom, így azt döntöttem, hogy bevitetem a netet. Egyik szomszédnak sincs vezetékes, szóval tőlük kérni sem opció. Mivel gyerek van, tanulok is, így most meg kell fogni a pár ezer Ft-ot is. Őszintén megmondom, azt sem tudom, milyen szolgáltatók vannak, a T-home-ot ismerem, meg az Invitelt. Mit tudnátok ajánlani?
febr. 19. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Felmész az egyes szolgáltatók honlapjára, például van még a Vodafone és a Digi, egyelőre külön (a tulajdonos már ugyanaz). Megadod a címed és kiírja, hogy milyen csomag érhető el nálad, már ha elérhető. Ha több szolgáltató is elérhető nálad, választasz egyet, amelyik a jobb szolgáltatást adja (ebben a sorrendben: optika>kábel>dsl). Ha nincs vezetékes, a Yettelnél van otthonnet ami otthoni net, de mobilon. Van tévé is, de az szerintem fölösleges, ilyen helyzetben elég az antennával fogható ingyenes is.
febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!