Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mostantól hogyan lehet használ...

Mostantól hogyan lehet használni a Messegert Windows alól, böngészőből?

Figyelt kérdés

Rendszeresen szoktam használni a Messengert Android okostelefonon és Windowsos gépen, böngészőből is.

Ma estétől kezdve az üzeneteim nem jelennek meg böngésző alatt, hanem egy egyszer használatod kódot kér, a szinkronizáláshoz. A telefonomon fel is dob egy értesítést, rá is nyomok, hogy én kértem a kódot, de ezután 15-20 perces homokórázás után jelenik csak meg a kód, amit hiába írok be a böngészőben, minden alkalommal azt írja ki, hogy valami nem sikerült és próbáljam újra.

Majd újraindítottam mindkét eszközt. Immár 2 órája szenvedek ezzel a rakás trágyával és nem sikerül elfogadtatnom a csigalassan megszült kódot egyszer sem.


Akkor ez ennyi volt? Innentől kezdve böngészőből nem lehet már használni a Messengert? Vagy esetleg van valami megoldás, valaki tudna segíteni, hogyan lehetne mégis elérni az üzeneteimet Chrome alatt?


febr. 19. 23:37
 1/1 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom több órányi szívás után.

Nem az automatikusan generált egyszeri kódot kell használni, mert az használhatatlan.

A telefonon belépve a Messenger beállításaiba, beállítottam egy 6 jegyű PIN kódot. Ezután böngészőből megnyitva az üzeneteket már nem az egyszer használatos kódot akarta küldeni, mint eddig, hanem a megadott hatjegyű PIN kódot kérte. Megadtam és azonnal bejöttek a beszélgetések Chrome alatt is, most már minden rendben.


De rohadjanak meg, hogy akkor miért szívatják az embert ezzel az egyszeri kód küldözgetéssel, ami negyed óra múlva érkezik csak meg és akkor sem fogadja el a böngésző!

febr. 20. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!