Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Utorrent nem működik.Csak...

Borza Károly kérdése:

Az Utorrent nem működik.Csak annyit ír ki, hogy elakadt. Mi lehet a probléma? Windows beállításoknál van valami opció, vagy a hálózat esetleg a router? Már két hálózaton is próbáltam, de nem akar futni.

Figyelt kérdés

febr. 21. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
qBittorrent-ben is nézd meg, feltéve ha nem a seederek hiánya a gond. Évek óta ez az ajánlott kliens.
febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Tiltott kliensel nem működik a letöltés.
febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Aki feltöltötte annak nincs bekapcsolva a gépe. Majd ha bekapcsolja elindul.

A qBittorrent-emnél is azt írja ki az egyik torrentnél. A múltkor is 3 nap múlva tudtam letölteni mert akkor kapcsolta be a gépét.

febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
De olyan is lehet, hogy törölte és akkor csak valahonnan máshonnan tudod letölteni.
febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval váltottam qb-re, nemműxik.alegutóbbi letöltésselellenőriztem azzal sem megy (azaz nem a nem bekapcsolt gépa probléma és atörléssem opció. ASeed-em sem megy. Én valami tűzfal, windows vagy egyéb beállításra gyanakszom.Próbáltam volna androidon is letölteni de az a kliens nekem teljesen japán. Azt sem értem, hogy mi a fenét kell ott csinálni. Szóval ha van egyéb ötlet szívesen meghalgatom. (kipróbáltam azt is, hogy egy másik hálózatra tettem a gépet és úgy semindult el) már újratelepítettem stb....
febr. 24. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!