Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon valaki elutasítj...

Ha facebookon valaki elutasítja a jelölést?

Figyelt kérdés
Ha facebookon valaki elutasítja a barátnak jelölést, akkor minden esetben úgy fogom látni, hogy újra jelölhető ugye? Tehát nem azt hogy "jelölés elküldve"?

febr. 23. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne így próbálj ismerkedni. :)
febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem érted, hogy nem akar ismerősnek? Engem egy munkatársam csak azért akart jelölni, hogy a profilomat, ismerőseimet tudja nyálazni. Még az felesége, apósa, is jelölt, hogy valamelyik profilból hozzáfér az infókhoz. Nem jött neki össze.
febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: láthatod úgy is a jelölés elutasítását, hogy többet nem tudod jelölni, nem lesz "ismerősnek jelölés" csak "profil megtekintése".
febr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én arra akarok választ kapni hogy ha az az ikon van hogy jelölés visszavonása akkor ő visszautasította e vagy még nem látta?
febr. 23. 09:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Na visszaigazolt az illető de az üzeneteket nem kapta meg ennek mi lehet az oka? Az áll, hogy elküldve?
febr. 23. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha neked felajánlja a visszavonás lehetőségét, akkor az illető "nem foglalkozott az ismerősnek jelöléssel".

Lehe thogy a telefon ki van kapcsolva és nem ért célba az üzenet.

Szerintem ne görcsölj rá ennyire Fb-kapcsolatokra.

febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De én arra akarok választ kapni hogy ha az az ikon van hogy jelölés visszavonása akkor ő visszautasította e vagy még nem látta?


Nem utasította vissza. Azt hogy látta-e, azt nemtudni, lehet nem reagált a kérésedre.

febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!