Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger probléma! Ilyenkor...

Messenger probléma! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Kizárólag számítógépen használom a messengert. Mobilon egyáltalán nem. A hozzá tartozó facebookot meg főleg nem használom. Most be akartam jelentkezni, és a messenger alkalmazásba küld, valami döntés meghozatala miatt. Amíg ezt nem teszem meg a mobilos alkalmazásban, addig nem enged be a weben. Ezek szerint így,hogy mobilon nem messengerezek, nem tudom tovább használni a fiókomat!?!? Járt valaki hasonlóan? Van rá valami megoldás? A mobilos messengeren kívül?


"...nyisd meg a Messenger alkalmazást a telefonodon a folytatáshoz.

A régiódban érvényes jogszabályok változása miatt döntened kell a Messenger-élményeddel kapcsolatban. A döntés meghozásához és használati élményedre gyakorolt hatásának részletesebb megismeréséhez nyisd meg a Messenger mobilalkalmazást. Ha még nincs meg az alkalmazás, a készülékedhez kapcsolódó alkalmazásboltból letöltheted."


Meg van még egy link, ha már megadtam a döntésem a mobilos alkalmazásban, akkor kattintsak oda.



#Messenger #uniós jogszabály
febr. 26. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy a leírás szerint cselekszel...
febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a PC-s messenger appal (Windows Store).
febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nálam is ez van. Ejfeltol kezdve, akkor 40 perc akatt be tudtam lepni nagy nehezen, most egy oraja probalom.
febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az Európai Gazdasági Térséget (EGT) érintő jogszabályi változások miatt a Meta mostantól lehetővé teszi új Messenger-fiók létrehozását meglévő Facebook-fiók használata nélkül is.
febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, csak azt nem, hogy miért kötelez, vagy tartja evidensnek, hogy mindenki mobilról is messengerezik.


A linket és a tanácsot köszönöm. Majd kipróbálom a pc-s alkalmazást.

febr. 27. 12:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Én az Opera beépített Messenger appját használom 🙂
febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7

És ott engedi ezt a választást?

febr. 27. 13:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Beléphetsz bármivel 🙂 Nekem engedte Facebook nélkül is 🙂
febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

4-es vagyok, azt irja, ipadrol nem tudok belepni, okostelefonom, asztali gepem meg nincs. Ez az egy gepem van.

Ja, erdekesseg, hogy van egy facebook accountom, amit nem hasznaltam eddig, arrol tudtam csetet inditani messengeren, hasznalni a messengert. No, de most amott orokre elvesztek a csetelozmenyeim? Azok nekem nagyon kedves elozmenyek voltak…..

febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!