Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mai huszonévesek használnak...

A mai huszonévesek használnak még freemailt?

Figyelt kérdés

márc. 2. 15:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
75%

8-as elég agresszív te freemail részvényes vagy? 😁

Mondom ezt aktív fiókkal amit 2-ként használok ha valahova regelni kell.

márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Gagyi megbízhatatlan fos. Céges mailünkre van hogy meg sem érkeznek a freemailes levelek az ügyfelektől, vagy ha igen mindig spamben landolnak, ahhoz meg nincs is mindenkinek hozzáférése. Nem is értem az embereket, hogy miért nem komolyabb szolgáltatókat választanak. Ott az Outlook, a Gmail, a Protonmail…
márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#3: Igen, elég sokan...
márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MZaX válasza:
66%
Nincs már baj a freemail-lel, bármikor elérhető. Mivel majdnem 30 éve megvan már ott a címem, most már marad is :) . Viszont a gmail-lel gondok voltak nemrég: különböző partnereim levelei nem érkeztek meg oda, mindenféle smtp beállítás szekuriti "hibák" miatt, de semmi hibaüzenet, semmi jelentés a feladónak a gmailtől, csak észrevették, hogy nem kapnak választ. Ilyen hülyeséget, hogy legalább egy mail daemont visszadobhatott volna, vagy berakta volna nálam a spambe, de neeeem, szuper biztonságosnak kell lenni, úgyhogy ne szóljunk senkinek, hogy ez nem kézbesült. Nem is tudom igazából azóta sem, hogy mindenkitől biztosan megkapok-e levelet a gmailre azóta, szóval a helyzet az, hogy akár a freemail megbízhatóbb is lehet a gmailnél, és csak azokkal gmail-ezek, akiknél már ellenőriztem, hogy megérkezik, vagy gmailes címük van... Frímél rulez :D
márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!