Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a fiókom?

Miért csinálja ezt a fiókom?

Figyelt kérdés

Adott egy rendes insta profilom amit mindig használok és most csináltam egy másik instát ami a kézműves termékeim reklámozására lenne. A fiókok össze vannak kapcsolva. De most ezzel az új fiókkal semmit nem tudok csinálni nem tudom beirni, hogy mi legyen a nevem,nem tudok fotót berakni, bekövetni embert. Amikor rá megyek a profilom szerkesztésére rá megyek folyamat vissza ugrál össze vissza mintha nem is én irányítanám! És pl olyanokat ír ki hogy: "kérését nem sikerült teljesítményünk" vagy

"Próbáld meg újra! Közösségünk védelme érdekében korlátozzuk, hogy bizonyos műveleteket milyen gyakran végezhetsz az Instagramon. Jelezd nekünk ha valami tévedés történt."

Persze ha nehezen de átváltok a rendes profilomra akkor az nem csinál ilyet. Nem tudom mi ez.



márc. 2. 16:08
 1/1 A kérdező kommentje:

Meg van amikor csak egy fehér képet ad be abból próbálok kilépni és azt kérdezi "ellenőrzés nélkül kilép"

??????? 🤨🤔

márc. 2. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!