Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak most tette elérhete...

Miért csak most tette elérhetetlenné a napiszar.com oldalt a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság?

Figyelt kérdés
Évek óta jogtalanul használták fel mások pucér képeit, gondolom sokan feljelentést is tettek emiatt, ezért várható, hogy felelősségre vonják az oldal üzemeltetőit?
márc. 2. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy mindenki a rendőrségre ment, és az nem ért semmit. Valaki (akár ügyvéd tanácsára) most rájött, hogy ez egy fogási pont lehet. Az is lehet, hogy összegyűlt annyi panasz, hogy valaki végre lépett az ügyben és nem csak tudomásul vette, hogy ignorálja őket az oldal. Az is benne van, hogy a jogrend csak mostanra tette lehetővé, ez a paragrafus amire hivatkoznak 2022 óta létezik.

Sok vizet már nem zavar ez a tiltás, az oldal évek óta halott.

márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%
Nem tudom. Ezek a trehány disznok nekem se mondtak semmit sem rola. Felháborito! Remélem egyetértesz?
márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Úgy látom a NAIH pont olyan igénytelen, mint a weboldal volt.. Az FBI mennyivel menőbb tiltó oldalt szokott adni.. :-)
márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
"Volt"..? Az oldal most is él és virul..
márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 vyrob ***** válasza:
80%
Négyesnek dobsz egy linket akkor :)
márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 vyrob ***** válasza:

Működik ugyan úgy ezt legutóbb 2024 március negyedikén posztolták az oldalon google ről látszik rá menni jelenleg nem lehet ( ezt írta egy felhasználó : ( A vpn viszont blokkolt oldalt mutat, ahogy eddig se tudtam külföldről vagy külföldi Ip címről belépni. Akkor vpn-nel hogy érhető el?


Szerintem idő kérdése és vissza rakják


Eleve többen írták külföldön van a szerver olyan helyen ahól nem tudnak mit csinálni

márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#4 nem, nem él. A .hu él a .com nem.
márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 vyrob ***** válasza:
#4 nem, nem él. A .hu él a .com nem. ? Dehogy nem él nézd csak meg amit az előzö küldött :D
márc. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Annyi a változás, hogy jóval kevesebb feljelentést fognak kapni. Ugyanúgy felhasználják "jogtalanul" mások pucér képeit, csak a delikvensek nem fogják látni, mert hülyék hozzá. ;)
márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!