Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bithorlo-t hogyan tudom...

Bithorlo-t hogyan tudom véglegesen törölni,ha lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét.


Seedelem vissza folyamatosan,amit letöltöttem,mégis "büntetést" akarnak,hát elegem lett...Soha nem fordult velem még elő ilyen.


Remélem tudok adni,valami tanácsot.



#büntetés #probléma #Bithorlo végleges törlése (ha lehet egyáltalán) #letöltött dolgok vissza seedelése
márc. 2. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy valóban seedelsz attól, hogy fut a torrent. Ha túl sok feladat fut és limitálva van a számuk, akkor a limiten felülieket mind várósorba rakja a kliens. Hiába fut, azt a tracker nem látja mert nálad arra vár hogy elindulhasson. Ez automatikusan hit'n'run és büntetik, pedig lehet napok vagy hetek óta fut, csak nem indult el a feladat.

Először nézd meg, hogy az oldal és a kliens valóban ugyanazt számolja-e. Ha a kliensben fut és várósorban van, az oldalon azt fogja írni hogy stoppolva van, és nem számol egy percet sem.


Kérdésre: mindig a profilbeállításokban van a törlés lehetősége, ezt sok helyen kikapcsolják. Ha esetleg rejtve van, akkor meg kell próbálni kézzel a /delacct.php oldalt megnyitni.

márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha egy darabig nem lépsz be, a profilod automatikusan törlésre került. Én a napokban próbáltam volna belépni, hogy ne tiltsanak le, mert nem szabad egy torrent oldalra támaszkodni, minél több van, annál jobb, de már késő volt, mert már kib.sztak, mint macskát sz.rni sajnos szó nélkül.

márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

engem is kibasztak


vagyis volt valami egyesülés, de nem regisztáltam át irni meg hiába irok nekik.


ha fiokod nem kell irhatsz

márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Nagyon szépen köszönöm a hasznos információkat.
márc. 2. 22:00
 5/9 A kérdező kommentje:

3. Szerintem ez nem "korrekt" dolog,amit kérsz.


És igen,nekem se segítenek....Vacak egy oldal...


1. Ugye igazat írtam a 3. hozzászólónak?


Megnyitottam az oldalt,amit írtál,semmi...


3.Már ott tartok,hogy mindig kell új jelszót kérnem...És senkinek sem fogom megadni az adataimat...

márc. 2. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ha priviben irsz, megválzotatod az én email cimemre a fiókodban, semmi adatod nem kell megadnod.


bár ha uj jelszót kérsz ahogy irtad, akkor belépni sem tudsz a fiókba?

márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Be tudok lépni,de folyton jelszóemlékeztetőt kell kérnem az e-mail címemre,így már azonnal be tudok lépni.
márc. 3. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:

ha folyton jelszó emlékezetőt kell kérned, az azt jelenti hogy valaki mindig megváltoztassa a fiókod jelszavát.


esetleg hozzá fér az email fiókhoz. Erre nem gondolsz?

márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8. Senki sem tudja az e-mail címem,csak akiben megbízom,így senki sem fér hozzá a Bithorlo fiókomhoz.


Hiába próbálok belépni,mindig ez megy,nekem kell kérni,elmentem az új jelszót,semmi sem történik.


A jelszavamat pedig tuti nem tudja senki,fura nekem is ez a dolog,elhiheted.

márc. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!