Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iphoneról megtudom osztani az...

Iphoneról megtudom osztani az otthoni wifit?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a jel a lakásban, androidon lehet olyat hogy ahol a legerősebb a jel ott felkapcsolódsz a wifire, majd megosztod a wifit, tehát hotspotként funkcionál, ugyanezt szeretném megoldani iphonon ha van ra mód?
márc. 3. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg tudom osztani. Külön. Igekötők harmadik szabálya, általános iskola alsó tagozat. Szívesen.
márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak a mobilnetet lehet iOS-en megosztani, WIFI AP-ként nem működik.
márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es Igen, ismerem ezt a szabályt, furakodó szavaknak nevezzük őket, ilyenkor mindig külön kell írni, tudok helyesen írni, de általában csak az érdekel, hogy érthető legyen, könyvet írok, hidd el abba nem ejtek meg ilyen hibákat. Engem pl az olyanok zavarnak, hogy ojan, meg ha ténylegesen valaki nem tud írni, nem tudja kifejezni magát, sajnálom
márc. 5. 04:23
 4/10 anonim ***** válasza:
De ha tudod, hogy hogy kell helyesen írni, akkor miért nem írod úgy? Komolyan kérdezem, nem kötekedésből. Nekem tényleg kiszúrja a szememet.
márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából van egy megszokott írásmódom, amit messengeren a barátaimmal beszélek, ott mindig gyorsan írok, egybe és hibásan, amikor ki írtam ezt a kérdést, egy 10 órás nyaralásra mentem, épp akkor értem oda, aztán nem volt wifi, ezért gyorsan kiírtam a kérdést, este volt, eszem ágába sem volt, hogy normálisan legépeljem, pl az iphonon is úgy helyes hogy “iphoneon”, ezt is elrontottam, nem akartalak bántani ezzel.
márc. 6. 04:10
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: helyesen: "iphone-on"

Amúgy meg sosem értettem ezt a "tudok helyesen írni, de ide minek" dolgot, nekem sehol sem megerőltető rendesen leírni valamit.

márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Őszintén, ha a barátaimnak is helyesen írnék, ilyen normálisan, azt gondolnák, hogy értelmi fogyatékos vagyok, ez fordítva is igaz, ha valaki írna nekem, egy összefüggő hibátlan esszét, egy random dologról, kicsit elcsodálkoznék, nem tudom hogy te mennyi idős vagy, de én a fiatalabb generációba tartozok, itt ez a szokás, így megy visszafelé az evolúció, mi már most is majmok vagyunk, köszi hogy kijavítottál, az “iphone-on” szót tényleg nem tudtam, bár hàla az égnek, nem erről írok könyvet, ezt egyébkènt építő jelleggel mondom, hogy a mai világba, kinevetik ha például valaki leszólja a helytelen írást, làttam olyat is, hogy valaki azért szólt le valakit, mert nem tett ékezetet, de ezzel szerintem tökre nincs gond, maximum ha nagyon indokolt, pl “lyátszani" az ilyen tényleg analfabéta, vannak az életben nagyobb problémàk is, mint hogy más helyesírását kritizáljuk, az az egy biztos, hogy az én generációm már nem tudja, hogy kell írni, elég sokan vannak, szóval szerintem hagyjuk ezt a hülyeséget, aki nem tanulta meg iskolában, az már nem is fogja, hiába mondasz neki bármit, ez az értékrendje
márc. 7. 04:22
 8/10 anonim ***** válasza:
"ha a barátaimnak is helyesen írnék, ilyen normálisan, azt gondolnák, hogy értelmi fogyatékos vagyok, ez fordítva is igaz" - erre csak egy dolgot tudok írni: megérett a világ a pusztulásra. Beérett a kormányunk néphülyítési terve. Über gáz, el vagyok keseredve.
márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Èn megértelek, de sajnos ez van, ez a megszokott, de nem is az, hanem messengeren pl valaki gépel órákon keresztül, csak hogy letudjon írni egy helyes esszét, mondjuk ilyen elenyésző dolgokról, szerintem nagyon fölösleges, én azért hivatalosabbnak gondolom, ha valaki egy facebook postot ír ki, mint egymást között messengeren beszélget, ha facebook postot ír ki hibásan, rosszul, névvel, több száz embernek, na az tényleg traumatikus
márc. 8. 04:22
 10/10 anonim ***** válasza:
9: nem értelek, nekem nem kerül sem több energiába, sem több időbe helyesen leírni valamit. Ellenben megtisztelem vele azt aki olvassa, azzal, hogy ne kelljen azon agyalnia, hogy vajon mire gondolt a költő.
márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!