Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja lehet állandóan a...

Mi baja lehet állandóan a netemnek?

Figyelt kérdés
sziasztok, allando net problemakkal kuzdok evek ota. Vodafonenal van elofizetesunk 1000mb/s-es nettel, es a speedtest hoz is annyit, de megis brutal gyenge, regen az volt hogy ha mar 2 gepen akartal online jatszani es bekapcsoltad melle a skypeot akkor mar megszakadt a kapcsolat minden eszkozon. Most pedig, ket ps5 van egy szobaban es ha egyszerre hasznalnank a kettot allandoan ledobja az internet valamelyiket, volt mar itt tobbszor vodafone szervizes volt modem kabel minden csere es semmi sem valtozik. Neztem internetes beallitasokat azok se segitettek semmit. De nagyon elegem van mar, azert vettunk ket ps-t a parommal, hogy egyutt jatsszunk erre nem tudunk a hulye internet miatt. A ps eszkozok wifivel es ethernet kabellel is ugyan ugy rosszul funkcionalnak, ma felhivtam a szolgaltatot es azt mondtak semmi problemat nem latnak. Ha egy ps eszkozt hasznalunk akkor nincs internet problema. Internet tesztelesnel ket napja folyamat NAT tipus sikertelen.

márc. 3. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Vodafone, mit vársz?
márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem a Vidanettel vannak problémáim, az utóbbi 2 évben. Ha megszakad a net utána egésznapra elmegy, rosszabb esetben napokra, a vidanet meg aszt mondja hogy nálam van baj, úgy hogy a szerelő meg aszt mondja, hogy valami mással lehet a probléma, és nem nálam.

Keresem az alternatívákat.

márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ping20

Jitter11

Letoltes22

Feltoltes17

Nekem a vodafonnal.Domino Kartyas csomagom van.A legujjabb tipusu uj telefonom van Samsung 6/128gb-os es nem tudom hasznalni a facebookot delutan 4-ig. Nincs net , hiaba valasztottam ra csomagot. A regi samsungokba sincs. Gyenge a net. A Folrol pontossabban Magyarorszagrol tiltik fel az egesz vilag adatainak a tobbseget ,de meg Romianiabol is es Szlovakiabol is toltenek fel. Ez a 3 orszag tolti fel az egesz vilagbol az adatok 99%-at. Ez mind magyaroke. Gyakorlatilag a tobbi orszagbol az egesz vilagon szinte semmit sem toltenek fel.Ez a 3 vezetese az arulo.

márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!