Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook bejelentkezési probléma?

Facebook bejelentkezési probléma?

Figyelt kérdés

Nem enged be a facebook valamiért kivágott és hiába írom be bármelyik emailcímem vagy telefonszámom nem hajlandó beengedni de közben az arcképes ikonom látható

Mit lehetne tenni ilyenkor?

Kértem visszaállíttó email kódot azt meg is kaptam de azzal sem enged be



márc. 5. 17:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Próbálj híreket olvasni...
márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem még a kódot sem küldi el, pedig sokszor próbálkoztam
márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na most újraindítottam a browsert konkrétan már a facebook oldalam el is távolították

Így marad talán az újbóli regisztráció vagy talán már az sem ha IP alapján tiltottak

Na de miért tiltottak le? Semmit nem csináltam egyszer csak kitiltott a facebook magától és kész

Volt fenn vagy 100 pótolhatatlan fénykép is

márc. 5. 17:05
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nálam is ez van, kóddal sem enged be és jelszót sem enged változtatni.
márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-2 meg többiek

Kedves ötös: nem nem halunk meg csak nem értem mi az, hogy egyik pillantról a másikra ilyet csinál, sosem fordult még elő

Én meg honnan tudjam amikor 5 órakkor leáll a facebook magától, hogy 5 óra 6 perckor melyik hírportálon mit lehet olvasni?

márc. 5. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Fél ötkor már megjelentek a cikkek. Ha rendszerhiba van, akkor semmit nem szabad csinálni, ne kezdj el jelszóemlékeztetőt se kérni, mert nyilván nem fog rá reagálni az oldal, ha a háttérrendszert nem éri el, vagy hibás adatot közvetít ki (ez tűnik tiltásnak vagy törölt fióknak, mert nem tudja elérni a szervert, amin tárolva van a profilod). Ilyenkor türelemmel ki kell várni amíg helyreáll.
márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
16 fél lábbal már nem futunk maratont de azért ha meglepetést okoznék lenne egyből lelki törés
márc. 5. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Csak a szád nagy, linkeld be ide a facebook profilod.

:P

márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy te most miről beszélsz? Szerintem pihenned kéne, holnap munka, korán kell kelni, a sóder se hordja oda magát a betonykeverőhöz...
márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!