Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom feloldani a...

Hogyan tudom feloldani a Facebook fiókom zárolását? Esetleg egyéb mail cím, amire írhatok???

Figyelt kérdés
A régi facebook fiókomat vagy 8 éve feltörték, az e-mailommal együtt. Viszont 2 napja sikerült a régi mail címemet vhogy visszaszerezni. Ellenben, a facebookomat nem. Ugyani, amint beléptem nagy nehezen, kiiírta, hogy a fiókomat zárolták. A feloldsához szükséges lehetne egy régi eszközöm... Csak hát 8 év az 8 év. Se az akkori telóm, se az akkori laptopom nincs már a világegyetemben sem... Szóval baromira nem tudom, hogy mit tudnék tenni. A FB supportnak írt mailokat meg folyton visszadobják "hibás e-mail cím" szöveggel... A régi beszélgetésekben rengeteg emlék és képek vannak, amiket szívesen viszontlátnék...

márc. 6. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy.
márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy
márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Még ha ma törték volna fel, akkor sem segítenének, a Facebooknál gyakorlatilag nem létezik support.
márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Se Hogy!
márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

sehogy.

csinálj új fiókot, és kész

márc. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!