Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt az EBAY-ről rendelt...

Mi történt az EBAY-ről rendelt termékemmel?

Figyelt kérdés

Szóval megrendeltem, majd azt írta, hogy február 20 és március 11. között érkezhet meg. Február 26-án semmi jele nem volt, hogy megpróbálták volna kiszállítani, a "track order" szerint mégis "Package delivery was attempted", mindezt délután kettőkor...

A z eladó egyelőre nem válaszol, és bár még van egy napom, mégis izgulok. Főleg mert nem hagytak papírt, amivel átvehetném a helyi postán, pedig elvileg már megpróbálták kihozni.


Tapasztalatok? Jól értékelt eladótól vásároltam, sok értékelés volt, még egy magyar is, szóval fix nem vertek át. Legalábbis nem kellett volna, hogy átverjenek.



márc. 9. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Helyi postán érdeklődtél?

Nekem a követésnél írni szokta, hogy a településen belül melyik postára vitték.

márc. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A postások ellopták, elvesztették vagy egyszerűen lusták kiszállítani. Ha van azonosítószám, azzal érdeklődhetsz a helyi postán. Nekem volt már, hogy sem a csomagot, sem az értesítőt nem hozták ki, de az azonosító alapján a postán át tudtam venni.
márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!