Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok üzenetet...

Miért nem tudok üzenetet küldeni messengeren?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom letiltott messengeren pár hónapja. Most visszavonta, viszont továbbra sem tudunk egymásnak üzenetet küldeni, ő is próbált nekem, én is neki, de nem kapta meg egyikőnk sem. Ha facebookon rákeresek, akkor is csak annyi van odaírva hogy 'Ismerősök', de az nincsen mellette hogy 'Üzenet'. Ez miért lehet? Mindennel próbálkoztunk már.

márc. 12. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy először messengeren tiltott és utána Facen és amikor kibékültetek csak a Facen szedte le a tiltást, a messengeren nem?
márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Messengerben keress rá a nevére, ha megjelenik, akkor tudsz neki küldeni, ha nem, akkor kérd meg, hogy nézze már meg a tiltások közt, hogy a face-en meg a Messenger-en is feloldott-e.
márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megjelenik, kuldtem is neki egy kepet meg hetfon, de nem ment at, vagy nem tudom hogy mondjam. elkuldom, de o nem latja hogy kuldtem volna barmit is, es forditva is ugyan ez a helyzet.
márc. 12. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy hazudik, vagy bénáskodik messengeren
márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!