Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tud törlődni a telefonró...

Miért tud törlődni a telefonról a clubcard kártya?!

Figyelt kérdés
Ma venni akartam a Tescoban clubbcarddal, a clubcard kártya eltűnt a mobilomról, emiatt azt mondták hívjam fel hétköznap az ügyfél szolgálatot, be kellett volna gépelnem a clubcard számát, ami elég necces: Ki az aki fejből tudja a Tesco kártya számát?! Ami még undorítóbb, plasztikot már nem is állítanak ki. A Tesco appba akartam regisztrálni, de a gmail jelszót megtagadták. Átírtam a jelszót, de utána még kérte volna a kártya számot is. Hazamentem, megnéztem a gmail jelszót, kiderült hogy csak a Tesco regisztráció jelszót írtam át, a gmail jelszó maradt a régi. Tovább léptem új tescós jelszóval, utána ráböktem hogy nincs Clubcard kártyám. Utána újat regisztráltam, meg is küldték a telefonra az új kártyát vonalkóddal és számmal. A számot azonnal följegyeztem. Emiatt kétszer megjártam a tescot.

#törlődés #kártyaszám #Clubcard kártya
márc. 16. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabadna törlődnie, de sajnos sok szempontból zavaros a kérdésed, én első körben nem a tesconál keresném a hibát.
márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen formában volt a telefonodon a kártya?

Ha az appban akkor csak kijeletkeztetett. Bizonyos idő után kiléptet a rendszer és újra be kell lépni az appba.


"be kellett volna gépelnem a clubcard számát, ami elég necces: Ki az aki fejből tudja a Tesco kártya számát?!"

Ez a funkció azért érhető el, hogy ha a vonalkódot nem tudja leolvasni a gép, attól a számokat még be lehet írni.


"Ami még undorítóbb, plasztikot már nem is állítanak ki"

2024 van. Haladjunk a korral. Nem kell mindig kártya - főleg úgy nem, hogy már volt a telefonodon.


"A Tesco appba akartam regisztrálni, de..."

Elrontottad a jelszavakat. Ez nem a teszkó hibája legyen...


meg is küldték a telefonra az új kártyát vonalkóddal és számmal. A számot azonnal följegyeztem."

Helyes! Csinálj róla képernyőképet és akkor az applikáció megnyitása nélkül is beolvastathatod. Akár ki is nyomtathatod.


"Emiatt kétszer megjártam a tescot."

Minek????

márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!