Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz az,hogy az nCore oldalról...

Igaz az,hogy az nCore oldalról csak az utorrent klienssel és annak is a régebbi verziójával lehet letölteni?

Figyelt kérdés

Van egy kicsit maradi meg kicsit buta ismerősöm aki windows 7-et használ ahhoz ragaszkodik de a lényeg mindenből régebbit használ pl dvd író program meg azt állítja,hogy nem lehet akármivel letölteni az nCore oldalról csak utorrent klienssel és annak se minden verziójával más torrernt klienst meg nem szeretnek az oldalon.Igaz ez?

Én pl qbittorrent mklienst használok és ha visszagondolok mikor utorrentet használtam hát utólag egy fos volt az utorrent meg nem győztem a reklámokat se kiirtogatni belőle.



márc. 17. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Bármit csak utorrentet NE! Ismerősöd nem a legélesebb kés a fiókban 🤣

Használd a qbitet az jó. Ő meg legyen csak a kis világában. 😉

márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 meszike91 ***** válasza:
100%
Nem. Én qBittorrentet használok, nekem bevált.
márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"μTorrent és BitTorent (vagyis a Bittorrent Inc.) klienseinek használatát semmilyen formában nem ajánljuk."

Fel is van sorolva a wiki oldalon a sok sok hibája..

márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1/


Próbáltam neki elmagyarázni,hogy a qbittorrent jobb de ő ragaszkodik mindenben a megszokásához így a szar gépéhez is ami lassan már kuka érett.

márc. 17. 22:52
 5/19 A kérdező kommentje:

3/


Próbáltam neki magyarázni,hogy fos de mintha a falnak beszélnék,annyit mond neki az vált be meg azt mondták csak az a jó de,hogy újat kipróbálna azt már nem.Én is voltam ilyen utorrent megszállott aztán rájöttem van jobb is ezerszer és reklámok meg szarakodás nélkül.

márc. 17. 22:54
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Letölteni én is egy ezeréves sz@rral töltök egy hp prodesk valami ezeréves i5-el 🤣 f@sza kis "házi" média szerver nas/plex/torrent hibátlan Linux alatt. 😄 Másra nem szívesen használnám de erre jó.

Az "igazi" gépem nem szívesen koptatnám ezzel és sokat is eszik a R7 2700x/rx6600xt idle-ben is.

márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Majd ha kitiltják miatta, rájön...
márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6/


Hát neki egy 2 magos ezer éves amd-je volt 4gb ddr 2 ram-mal míg meg nem döglött.Aztán én csináltam neki a gépét ragaszkodott a régihez így volt elfekvőben egy E8400-es procim alaplappal amiben van 4gb dd3 ram mondtam neki hogy vehetne egy újabb modernebb gépet jó áron még lehetne összerakni valamit de ő ragaszkodik az ezeréves szarhoz videokártyát is kérdezgeti ez ugye jobb mint az integrált,mondtam neki,hogy ez még öregebb valószínű nem jobb de képet ad.Nagy nehezen abban megtudtam győzni,hogy legalább az otthoni elfekvő ssd-t rakjuk be a gépbe az valamennyit gyorsít.Most meg 4gb ramra mindenáron 64 bites windowst akar rakatni mert mivel win 7-est kérte vissza felraktam egy 32 bites példányt ugye 4gb ram-hoz az pont jó de azt mondja azóta a monitor színei is mások 😀

Most meg beszélt egy komájával,hogy nyugodtan mehet fel a gépre 64bites windows és ráadásul mehet fel a win 10 mert a gépen elmegy 4gb ram-mal is.De hiába magyaráztam neki,hogy alap követelmény 2gb meg feltelepül de hamar lassú lesz mint a dög de azt mondta az ismerőse ért hozzá mert számítástechnikával foglalkozik.Hiába mondom igen felmegy de a ram kevés lesz,tudom a proci se acélos max az ssd javít kicsit a dolgon.

márc. 18. 00:32
 9/19 A kérdező kommentje:

7/


Ezek szerint még szerencséje van.

márc. 18. 00:33
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az ismerősödnek pont, hogy nincs igaza. Az NCore-nál pont, hogy lebeszélni próbálják az embereket az Utorrentről, mivel sok benne a lyuk, a biztonsági rés, meg már nem egyszer volt belőle vírusos verzió. A QBittorrentet kellene neki megmutatni, mert az fasza, és gyengébb gépek esetében még talán jobban is jár vele, mivel több torrent futtatása közben nem terheli annyira a gépet, mint az utorrent.

márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!