Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook csoportokban nem...

Facebook csoportokban nem tudok posztolni miért lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok esetleg, hogy mi lehet a probléma? Tegnap reggel óta több facebook csoportban sem tudok posztolni. Adminisztrátori jóváhagyásra küldi, olyan csoportokban ahol nincs kikötve, hogy kell. Az egyik csoport adminjával beszéltem beteszi a posztjaim a kéretlen tartalmak közé. Eddig ilyen sosem volt. Telefont frissítettem, kikapcsoltam de semmi változás
márc. 21. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell annyit spammelni
márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rég óta nem posztoltam, ennél sokkal többet szoktam. Most 2 vagy 3 csoportban osztottam volna meg ugyanazt de nem is egyidőben
márc. 21. 07:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia mit mondott az admin, ő maga teszi be, vagy a rendszer? Nem mindegy, vannak csoportok ahol ha valaki "hiperaktiv", azt pl beállitják olyanra, hogy csak a modi/admin , engedheti ki a posztot, és nem egyenesbe kimegy.
márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A rendszer teszi be, ma reggel irtam egy olyan csoportba is, ahova sose posztoltam még, azt is betette a rendszer
márc. 21. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok, akkor valamiért a rendszer gondolja úgy hogy az "spam" Admin mit mond?
márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hirdetésnek veszi a posztom. Meddig maradok igy?
márc. 21. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom én is admin rangos vagyok 1 csoportba, nekem jelzi is ha valamit a facebook spamnek vagy nem tudom minek jelöl, de emlékeim szerint adminként beengedhettem a posztot, de annyira ritka, hogy azt se tudom mi volt az, ezért kérdeztem az admin mit mond.
márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!