Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak én vagyok ilyen?

Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Csak én nem szoktam Instagramra kitenni történeteket? Nem tudom miért van de egyszerűen nem ,,merek’’. Nem tudom miére van ez így.

(Ne nézzetek nem normálisnak légyszi)



márc. 23. 16:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam bocsi
márc. 23. 16:32
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Majd figyeld meg egyszer, hogy az összes "csak én..." kezdetű mondatra 'nem' a válasz (mert nem csak te vagy ilyen és veled történnek ilyen dolgok), és az összes "más is/másnak is..." kezdetű mondatra 'igen' a válasz (mert másokkal is megtörténnek ilyen dolgok vagy vannak ilyen tulajdonságai).

Ezért nem célszerű eldöntendő kérdést kiírni, mert semmire nem fogsz menni néhány igen/nem válasszal.


"Csak én vagyok ilyen?" Nem.

"Csak én nem szoktam Instagramra kitenni történeteket?" Nem.

márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van valaki akit érdekel, hogy mi történt?


Őt kéne megkérdezni.

márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ugyanolyannak lenni, mint mások. Te ilyen vagy. Más meg másmilyen. Van, aki mindent nyilvánosan kiposztol. Más meg semmit. Meg persze a kettő között is vannak átmenetek. Nekem például privát profilom van, oda szoktam posztolni ezt-azt, persze, csak olyasmit, amit nem érzek cikinek vagy problémásnak, ha mások látnák.
márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát persze, mind a 8 milliárd ember kipakolja az életét, csak te nem! Az egyetlen ember a Földön...
márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1: Csak én vagyok az az magyar állampolgár akinek ez a személyigazolvány száma: (és itt a számomnak kéne szerepelnie) :)

Persze azért ettől kevésbé triviális "csak én vagyok" eldöntendő kérdést is ki lehet írni amire igen a válasz.

márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(Bocs, nem #1, hanem #2)
márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SIDLER22 ***** válasza:

Nem csak te vagy. De akik nem raknak ki sztorit azok számáról nyilván nem tudsz mert nem raknak ki történetet :D


Ez kicsit olyan mint amikor motiválni akarnak és felhoznak olyan embereket akik hittek a céljaikban és sikerült is nekik azt elérni ezért neked is sikerülhet. Természetesen arról nincs szó, hogy hányszorosan több embernek meg nem sikerült elérni az álmait mert az nyilván nem hatna rád pozitívan, de ettől függetlenül vannak ilyenek is és ebből van a több.

Sajnos nem mindenkinek sikerül elérni a céljait. Sőt az emberek nagy részének nem. És pont ezért nem is hallassz róluk mert nincs mivel híressé válniuk. (Plusz kilóméteres lista lenne...)

márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
márc. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!