Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan webáruház ahol van...

Hosszúhajú kérdése:

Olyan webáruház ahol van személyes átvételi lehetőség csomagponton, ingyenes szállítással?

Figyelt kérdés
pl ebay-n hova szállítanak ha nem kérem a házhoz szállítást? van csomagpont átvételre? vagy ez mindegyiknél van? kezdő öreg vagyok, csak a temut ismerem, az jó is, elégedett vagyok vele, csak mikor rendeltem nem tudtam hogy lehet csomagpontra is és már nem lehet átjavítani. ezért tovább keresek. ötlet? ja, az szempont hogy ingyenes szállítás!

ápr. 4. 21:58
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és magyar kéne ( úgy értem fordított oldal )
ápr. 4. 22:01
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
és ahol a terméket is ingyen adják... :-P
ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. nem, én olyanról nem tudok, de a temu ingyenesen szállított, és még jó is volt
ápr. 5. 02:34
 4/9 anonim ***** válasza:
A csomagpontok fenntartása pénzbe kerül, de az emagnál néhány dolgot azért ingyen kivisznek, ha 10 ezer Ft fölött rendelsz. [link]
ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A csomagpontok fenntartása pénzbe kerül? Jézusom én ezt nem is tudtam köszönöm az információt! Ez egy kicsit megváltoztatja a képet.
ápr. 5. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces. Szívesen...
ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. és mennyibe kerül?
ápr. 6. 00:24
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Fogalmam sincs. Mondjuk valószínűleg jóval olcsóbb oda szállítani, mint futárszolgálattal a házig, de vannak szerződött partnerek is általában, ahol csomagot lehet átvenni, pl. benzinkúton.
ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerencsére a temu ingyen szállít házhoz.
ápr. 12. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!