Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan válasszak felhasználóne...

Hogyan válasszak felhasználónevet a FACEBOOK-on?

Figyelt kérdés
Tudom, elsőre blödnek tünik a kérdés,de a jelenlegi profilommal több mint 10 éve vagyok a fészbukon. Nagyon sok olyan ismerős összegyült, akikkel már nem tartom a kapcsolatot és nem is szeretném, ha ők tudnának rólam. Gondoltam, hogy törlöm őket, de ha meglátják, hogy már nem vagyok ismerőse, sértődés lehet. Megbántani senkit sem szeretnék. Ha letiltom, kb ugyanez lehet a helyzet. Amikor ez az egész, boldog boldogtalannal jelőlgettük egymást. Viszont mára úgy gondolom, hogy jobban megválogatnám az ismerőseimet egy új profilon, a régit, meg megszüntetném. Valahogy úgy szeretnék nevet választani, hogy utaljon rá, hogy én vagyok, de mégse találjon meg szimpla kereséssel bárki. A cirill betűsen írt az tök jó, de a mostani helyzetben inkább nem. Próbáltam az ékírással írottat, de azt meg simán lefordítja magyarra. Tudom, hogy sokaknak hülyeség, meg túlgondolás ez, de remélem, hogy a többség megérti, hogy mit szeretnék. Egy új nevet, ami utal rám, de mégsem biztosak benne, hogy én vagyok, ha feldobja a fészbuk, hogy lehetséges ismerős.

ápr. 5. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
róvás írás
ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges vacakolás.


Az ismerőseidet egyéni listákba szervezheted és megadhatod, hogy a jövőbeni tevékenységed kik számára láthatók/kommentelhetők, stb. A meglévők meg olyanok, amilyenek, de egyébként később azokat is zárhatod utólag is. Így alakíthatsz ki "köröket" és el tudod dönteni, hogy egy-egy bejegyzés melyikre tartozik.

ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha meg rejtőzködni szeretnél, akkor arra nem éppen a Facebook a legalkalmasabb platform :-) Ne regisztrálj, az arra érdemes ismerőseiddel alakíts ki más kommunikációs csatornákat. Ennyi.
ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es. A rovásírást próbáltam. Másolva, beillesztve visszafordítja a fészbuk.

2-3-as

Nincsen bajom a fészbukkal, csak egyszerűen annyi az ismerős a múltból, hogy egyszerűbb új profilt létrehozni, mint körökkel bajlódni. Rejtőzködni nem akarok, csak nem akarom, hogy azok is ismerőseim legyenek, akik valaha az utasaim voltak, ahol buszvezetőként dolgoztam. Több száz ilyen ismerős van. Ezért szeretném ezt az egészet újjáépíteni

ápr. 7. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ne teljesen a saját nevedet írd ki, hanem hogy Béla bácsi vagy ilyesmi. Ha valakinek megadod a kontaktodat, akkor az tudni fogja, más meg nem ismer rá, kereséssel ennyiből nemkívánatosak nem találnak rád.
ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!