Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebooknak van valamilyen...

A facebooknak van valamilyen ügyfélszolgálati email címe? Lehet akár angol vagy német nyelvű is

Figyelt kérdés

ápr. 7. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden monopolhelyzetben levő multinacionális big tech cégnek, a Meta (a Facebook tulaja) se tart fenn direkt e-mailes ügyfélszolgálatot.


Van egy súgóközpontjuk:

[link]

ahol általában minden kérdésedre megtalálhatod a választ.

ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%

azt te nagyon gyorsan felejtsd hogy a meta szóba fog állni veled, gyakorlatilag magánszemélyként esélyed sincs a direktkapcsolatra, egyedül a magyarországi cenzormoderátorcsapatuk áll kontaktba a központtal, munkavállalói viszonyuk révén.

Csak a témát érintő megjegyzésként említeném, hogy jómagam épp a minap sokalltam ettől az egész globális nagy civilizációs összeborulástól amit képvisel a fészbúk, és törültem magamat a rendszerből, mert rájöttem, hogy nem ad annyit, mint amennyit elvesz az életedből.

ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt a cikket érdemes elolvasni. Meg fogod belőle érteni hogy ezeknek a tech cégeknek nincs szinte semmi ügyfélszolgálatuk és ha van is, akkor sem érnek semmit.

ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem egy egyszerű probléma, ezt soha nem fogom tudni egy súgóközponttal megoldani
ápr. 8. 09:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Az ügyfélszolgálat általában az ügyfelek részére jár.
ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm egyik posztját eltávolították, amiben egy hosszú ideig tartó munkahelyi mobbing miatti agyi infarktus kezelési költségeire kért segìtséget, mert szerintük csaló lehet, hát én nem kívánom neki, hogy ő is hasonló helyzetbe kerüljön, de ha igen az ő segítségkérését is töröljék
ápr. 16. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele.

Majd ír egy másikat a régi helyett.

ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindig törlik, mivel valamiért csaló aki tartják
ápr. 21. 22:24
 9/9 A kérdező kommentje:
De az se Kizárt, hogy valamelyik nagyon rosszindulatú magyar ember jelenhette a facebooknak a posztját
ápr. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!