Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hazudjak vagy most mit tegyek?

Hazudjak vagy most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én youtubeon sfm-eket szoktam editelni es ezt youtubera tiktokra kiteszem, (nem irom le a csatornam nevet mert letorli a modi promo miatt)

Na es elkezdtem kerdezgetni meg tavaly embereket hogy csinalnak e nekem egy sajat sfm filmet es bele is egyeztek de aztan mindegyik csak ugy letiltott azutan talaltam egy embert aki elkeszitett nekem egy 20 masodperceset ami rendkivul jol sikerult olyan lett mint egy film es mielott meg megcsinalta volna a 20 masodperceset azt mondta hogy az egesz filmet megcsinalja nekem en meg a steam raktarammal fizetek neki, na es aztan amikor megcsinalta nekem a 20s videot azt mindta majd csinalja a tobbit is, en kiraktam youtubera a videot irtam is hogy 2024ben fog majd megjelenni es mindenki elkezdett orulni elkezdtek a videomat be likeolni 50 ezren es 700K ember nézte meg youtubeon és azóta folyamatosan iratkoznak fel ram mar 7K feliratkozom van minden nap egy ezres feliratkozo jon, na itt jon a baki hogy azt mondta aki csinalta volna hogy nem tudja megcsinalni mert megy koliba es nyaron se semmikor nem fog ra erni hogy csinalja matol. Es en most itt vagyok hogy nem lesz film vagy mi lesz? Ja es amugy kulfoldiek ezek mind akikkel beszelek es a csatornam is az mert magyarokbol senki sincs aki sfm et hasznalna

Na es most itt van 7K ember vagyis 50K ember aki varja a kisfilmemet ami nem fog megjelenni mert nincs aki megcsinalja es nekem meg meg szamitogepem sincsen mert rettento draga egy szamitogep es nem vagyunk olyan anyagi helyzetben

Na most az lenne a kerdesem hozzatok hogy ilyenkor mit tudok tenni? Hagyjam hogy varjak a semmit az emberek? Vagy mit? Mit tegyek segitsetek legyszives



ápr. 8. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közzétennék egy új státusz videót amiben közlöd, hogy sajnos nem sikerült a filmes projektet elindítani, ezért belátható időn belül (vagy egyáltalán) nem lesz belőle semmi. Ugyanígy az eredeti bejelentő videóba valamilyen frissítést tennék amiből egyértelmű lesz, hogy nem lesz ilyen videó 2024-ben - vagy ha nem lehetséges ilyen, akkor törölni.
ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És esetlen van itt valaki aki használ SFM-et?
ápr. 8. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én használtam már SFM-et, tudnék vele animációt készíteni. Jó lenne látni a promóciós videót, mivel ha nagyon profi az animáció, akkor nem biztos h tudom hozni a szintet. Ha gondolod küldd el privátban a linket!
ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Irtam privatban
ápr. 8. 17:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki használ SFM-et? Nem tudom elérni aki írta fentebb
ápr. 9. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak blendert szoktam használni, de biztos van Facebookon olyan csoport is, aki SFM-et használ:D
ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Blenderben is jól meglehet csinalni az animaciot
ápr. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!