Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett az internetto.hu...

Mi lett az internetto.hu oldallal? Nem frissítik?

Figyelt kérdés

Elég régen interneteztem utoljára. Pár év kimaradt nekem. Akkor még működött. Napi szinten néztem.


Most látom, már csak régi ótvar cikkek vannak rajta.



#Internetto
ápr. 10. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
🤣 És hol voltál az elmúlt 25 évben, ahol nem volt bekötve a zinternet? 🤔
ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a címoldalon az első mondat: Az Index és az EuroWeb együttműködési megállapodást kötött, melynek alapján az Internetto on-line magazin megjelenítési jogai a jövőben az Index.hu Rt.-t illetik meg (2002). De lett közben egy Wikipédia nevű online enciklopédia is, ahol el tudod olvasni. Inkább nem gondolok bele, mivel telt ez a pár év, és miért...

[link]

ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem telepítsd fel hozzá a Netscape 1.1-et, mert Chrome-mal nem kompatibilis :D


Még valamikor a 99-ben vagy 2000-ben voltam valami táborban, ahol az akkor alakult Indexesek (korábbi internettosok) is meg voltak hívva.. na akkor még létezett internetto.. bár már nem sokáig. Nem ma volt....

ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!