Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért drágább iphoneon a...

Miért drágább iphoneon a YouTube premium előfizetés?

Figyelt kérdés

Nem tudom miota van ez igy, de nekem most tunt fel hogy az egyéni csomag 2400, akinek androidja van annak csak 1800/hó.

Valaki tudja ennek az okát?



ápr. 15. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Apple tax
ápr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg vedd meg böngészőn keresztül, én is ezt csináltam.:D
ápr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Az iphoneosok meg se vennék ha olcsó lenne. Minnél drágább annál jobban veszik. Ez az elvük.
ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az Apple durván ráteszi a saját marzsát (30%). Ezért akarták tiltani azt, hogy külsős alkalmazásboltot telepíthessenek, mert nem lesz pénzük. Aztán az EU kötelezte erre őket, az Apple pedig kitalálta hogy OK, lehet más app store, de annak is Apple-ön keresztül kell fizetnie és ugyanúgy elveszik 20-30%-át az összegnek. Ennek köszönhetően Apple eszközön keresztül MINDEN többe kerül, mint máshol. Nem hiába hasít a részvényük, mert abból is kaszálnak amihez semmi közük
ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2es persze ki lehet játszani mindent de az mar tul van bonyolitva. Való igaz, iphoneja legyen annak aki fenn is tudja tartani:D
ápr. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!