Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék az fb-re regiszt...

Hogyan tudnék az fb-re regisztrálni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy sok információt követel. És nem akarok ismerősöket sem jelölgetni, mert nem érdekelnek.


Szóval azt kaptam egy nap után, hogy nem felel meg a regim az irányelveknek.


Megadtam a valós nevem,szül dátum év,lakhely,szül hely.

Képet nem tettem profilképet.

Se iskola,se munkahely.


A személyimet nem fogom nekik elküldeni, hogy elhigyjék valódiak a megadott adataim.


Azt írták egy nap után " fiókodat 14 napig felfüggesztettük"



ápr. 15. 22:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Csak arra akartam használni a fiókot, hogy a kedvenc politikusaimat kövessem, és a hozzászólásokat olvassam. Semmi másra.

Magyar Péter, Márky Zay Péter, Donáth Anna, Gyurcsány Ferenc, Geri Tibor, Jakab Péter, Orosz Anna...

ápr. 15. 22:20
 2/8 HakapiszikMatyi ***** válasza:
80%

Regisztrálj Orbán Viktor néven! Be fog jönni...:)

Amúgy nem tudom, és bocs a "poénért". Pár éve még annyi "kamu" profilt hozhattál volna össze, amennyit nem szégyelsz...

Fura ez. Hmmm.

ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó poén. Igaz, régen.
ápr. 15. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Mivel közösségi oldal a nevében is benne van, ezért ha nincs valós tevékenység, nem beszélgetsz, kommentelsz, nem jelölnek és jelöl ismerős, akkor le fognak tíltani.
ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bekövettem a politikusokat, (és Geri Tibort, aki nem politikus) akikre kiváncsi vagyok. Lájkoltam néhány bejegyzést, és kommentet. Ennyi volt. Regi nélkül nem tudok kommenteket olvasni, csak magát a politikus hírfolyamát.
ápr. 16. 06:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyéni probléma
ápr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
pl. engem azért tiltottak le mert nem tettem profilképet. Utána tettem fel de azt meg nem fogadta el.
ápr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az a helyzet hogy 1 ismerősödnek lenni kell. Ezért tiltott le. Profilkép meg semmi más nem szükséges. Az a lényeg hogy legyen 1 ismerősöd, akkor már nem tilt le így.
ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!