Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom instagramon...

Hogyan tudom instagramon kijátszani az örökös bannolást?

Figyelt kérdés

Letiltottak 8 fiokomat , nem enged ujat regisztralni, probaltam vpn-el masik telefonnal es masik wifivel is

A legsulyosabb bant kaptam mert nem csak az ip cimet blokkolja hanem mind 2 telefonom amivel mar be voltam lepve… bongeszot kipucoltam alkalmazas adatokat is toroltem, tobb bongeszot is probaltam.. mit lehet ilyenkor csinalni? (Nem, nem veszek uj telefont) Fontos lenne nagyon, odaveszett az osszes beveteli forrasom…



ápr. 16. 10:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tudtam h elobb utobb ez lesz en mindossze megoldast keresek mert azthittem van.. Nekem nem nagy az arcom te irasodbol tunik ugy, hogy mas karanak orulsz..
ápr. 16. 14:16
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Pedig elég arrogáns válaszaid vannak, és ezt harmadik félként írom mert nem velem vitatkoztál. Az csak egy dolog, hogy olyan dologban kérsz segítséget ami nem lehetséges, de még el is várod hogy etikátlan, szabályt sértő tanácsokat adjanak, amit itt nem lehet. Okkal tiltottak ki, viselned kell a következményeit. Nem lenne értelme a tiltásoknak, ha a kitiltott tag fogja és önkényesen megkerüli, és úgy folytatja tovább a dolgát mintha semmi sem történt volna.
ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

A normalis valaszokra normalisan valaszolok ilyen egyszeru, de ha latok a szovegben karorvendest meg gunyt stb akkor nyilvan nem fogok jopofizgatni foleg ugy h amugy sem szeretem az embereket, de aki megadja a tiszteletet annak enis..


Kozben sajat magam is megoldottam bar ahogy latom azt irtad nem lehetseges..



Ha valaki ideteved hasonlo problemaval annak mondom a megoldast: tor bongeszo dupla vpn-el, apphoz

meg telo reset + vpn

ápr. 16. 15:57
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

-Nem kell új internetszolgáltató, elég, ha kapsz egy új IP-t.

-Mivel hardver ban valószínűleg, az új telefon vásárlását nem úszod meg. Esetleg valami android emulator PC-n, vagy használod a Windows appot.

ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
13. Reméljük, nem lesz olyan idióta, aki idetévedjen.
ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt írták hogy IP cím alapján nem tilt le😭 https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..
ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De sajnos igen, viszont azota tobb modszerre is rajottem a legegyszerubb a bongeszobol az inkognito lap ott mukodik gond nelkul, viszont az app felejtos, legalabbis azota sem sikerult helyreallitanom es ez sok nehezseget okoz a munkaban..
máj. 2. 04:19
 18/21 A kérdező kommentje:
15. Neked miert fajna ha valaki megoldast talalna a problemajara? Nagyon keseru ember lehetsz… Tele van az internet kismillio ilyen kerdessel, most majd talalnak ra valaszt magyarul is anelkul h vegig neznek egy rakas kulfoldi forumot es weboldalt, hisz egyreszt erre is van a gyik :) Kepzeld sok olyan eset is van amikor hibabol bannolja oket a rendszer, nem muszaj megszegniuk az insta szabalyzatait.
máj. 2. 04:30
 19/21 anonim ***** válasza:
Kamuoldalamat sokszor tiltották, a rendeset csak 1-szer
máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Volt hogy a kamuoldalamon 1 bejegyzés sem volt, úgyis letiltott
máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!