Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik e olyan technika...

Létezik e olyan technika program GPS ami, lekövet minden utat ahol jártam, és mutatja hol álltam meg?

Figyelt kérdés

Hogy érthetőbb legyen a kérdésem, leírom hosszabban hogy megértsétek mire és miért van szükségem, hátha tudtok ajánlani a helyzetemre valami használhato technologiáz.


Egy vizműnél dolgozom, frissen felvett ember vagyok. Egyéb munkák mellett, a hóvégi közművíz leolvasását is nekünk kell elvégezni a szintén új kollegámmal. Egy olyan városban kell jarnunk (céges autóval) ahol semmilyen helyismeretunk nincsen. Jelenleg már 1-2 havi leolvasásnál túl vagyunk, de annyi hely, van hogy egyszerűen nem tudom lehetetlen memórizálni azt a kb 180 leolvasandó helyet, amit meg kell járnunk. Ehez semmilyen papírt, segítséget, útvonalat nem adnak, hanem csak bent ülök velük és nézzem és jegyezzem meg alapon akarják elvárni a több tízéves dolgozók, hogy majd ezt önállóan majd megtudjam oldani. Sok helyen még utca, házszám sincs kint, pedig próbáltam papíron írogatni magamnak a címeket. De ez így sajnos nem működik.


Arra gondoltam, hogy amikor elindulunk autóval, bekapcsoltam a GPS-t és az rögzítené minden útvonalat ahol járunk, megállunk, így ez alapján, otthon pihenő időmben, időt rászánva logikusan osszeirnám-sorrendbe állítva logikusan megtervezve csinálnék magamnak egy listát azokról a helyekről ahová mennem kell.


telefon GPS-en lekovethetem ezt? Esetleg valamilyen appot, programot tudok erre ajánlani, ami tud nekem ebben segíteni?


Válaszokat köszönöm.


ápr. 26. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Google Earth-en minden helyen leteszel egy gombostűt..
ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem Google Térkép app ezt megteszi, idővonalon látod, elég ha mobilkapcsolat be van kapcsolva, mert a pontossághoz kell.
ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Az idővonalat úgy éred el, hogy jobbra fent a térkép app-ban ráböksz a google fiókod jelölő körre (keressen itt mező jobb szélén)
ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És miért nem kérdezed meg tőlük, hogy egyszer üljenek le veled egy térkép előtt és rajzoljátok be közösen. Nem értem, hogyan lehetsz ennyire életképtelen.
ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért mert ez nem az a fajta kollektíva. 15 darab férfi ötvenes korosztály. Állandó témájuk a b@szás, meg hogy ki mennyire hányta össze magát a legutóbbi horgászaton. Évek óta együtt dolgoznak, és összevesznek azon, hogy retkesen képesek átadni egymásnak a péntektől-péntekig használt ügyeletes gépjárművet, aminek csak addig van becsülete amég használják és benne ülnek.

Nem sorolom milyen és miféle emberek, de jelenleg köztük dolgozok ebben a helyzetben kell kihozni a legjobbat magamból. Ők nem azok, akikkel te leülsz és megkered őket, hogy mondják el neked.

ápr. 26. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jelezni kell a főnökök felé, hogy nem kapod meg a munkádhoz szükséges információt. Ha szóban nem reagál, írásban. Mert ha később ezért ki akarnak rúgni akkor jól jöhet.
ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!