Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Jófogás értesítéseit le...

A Jófogás értesítéseit le lehet tiltani valahogy?

Figyelt kérdés

Az oldalon nem találom, meg ügyfélszolgálatuk sincs.

Az nem baj, hogy az üzenetekről küldenek egy e-mailt, de az igen, hogy éjszaka egymás után jönnek a telefonon az üzenetek, hogy töltsem fel újra a hirdetésemet, meg hogy töröltem egy hirdetést.


ápr. 28. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen
ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gyakori93 ***** válasza:
81%
Beállításokban keresd meg az "alkalmazások" részt, azon belül a jofogást, és ott találnod kell egy "értesítések" szót. Oda belépve le tudod tíltani az összes értesítést neki.
ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, de az alkalmazás nincs telepítve a telefonomra, mert böngészőből, asztali nézetben sokkal egyszerűbb használni. E-mailt küldenek, mint írtam, és az e-mail miatt jelez nekem éjszaka a telefonom.

A Jófogás oldalán kellene letiltani, de azt meg nem lehet, ezek szerint.

Teljesen meg nem akarom letiltani, mert ha netán van érdeklődő, akkor az leginkább innen fogom megtudni.

De lehet, hogy törlöm a regisztrációmat mindenestől, ahogy már nyilván sokan tették az erőszakos reklámok miatt. Valószínűleg ezért van, hogy úgy egy éve már alig van onnan érdeklődő.

ápr. 28. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
És kikapcsolás opció nincs a telefonodon? Amúgy sem egészéges dolog bekapcsolt mobiltelefon közelében aludni.
ápr. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 15+ évben szinte minden hírlevél alján ott van, hogy L E I R A T K O Z Á S csak végig kéne olvasni azt a fránya emailt
ápr. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4

Mikor munkahelyen vagyok 12 vagy 24 órát, olyankor van bekapcsolva csak. Mivel nem tudnak máshogy elérni a családtagok, ha valami történne. (És erre megvan az esély.)

5

Hát ezeknél nincs. Nyilván ezt kerestem legelőször.

ápr. 29. 05:19
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#6 De ott van, EU-s torveny kotelezi ra oket
ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7

Mutass már egy fotót arról, hogy hol van.

Mivel amit nekem szoktak küldeni, azon bizony nincs leiratkozási lehetőség.

Az oldalukon sincs ilyen.

Mindent átnéztem tüzetesen.

ápr. 29. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 Nézted át a francokat [link]
ápr. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9

Ezek a reklámcélú értesítések, csak nem sikerült értelmezned.

Ezek tiltva vannak, mióta anno regisztráltam.

Nem ezekről van szó, hanem a hirdetéseimhez kapcsolódó értesítésekről.

ápr. 30. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!