Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Emagról valaki rendelt már...

Emagról valaki rendelt már Okostelefont? Mennyire működött? Én most szeretnék rendelni egy Redmi 12 telefont Emagról 57EzerFt

Figyelt kérdés

máj. 6. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond
máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mennyire működött? Van rá garancia bárhol, bárkinél veszed. Mindenhol egyforma telefonokat árulnak. Nem úgy működik, hogy a rossz telefonokat az Emaghoz küldik a jókat meg a 220 volt webáruházhoz.
máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát igazából volt olyan hogy a bátyámnak rendeltem régen a Wishről egy telefont és akkumlátora nagyon rossz volt mert 10 Percenkènt tölteni kellett szóvalja

De az a Wish volt nem emag bár úgy sem veszítek semmit hiszen van pènzem csak nem akarok drága telefont rendelni nekem jó az olcsó is ami most van nekem az bevan törve a Redmi note 10 5G kell egy új telefon és gondoltam rendelek egy újat!

máj. 6. 19:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Wishről nem érdemes rendelni mert ott gagyi telókat árulnak rossz minőséggel!Magyarul kaputelefonokat :D
máj. 6. 19:02
 5/11 Szikszai.B ***** válasza:
87%

A Wishen is ugyanazt a Redmit kapod meg, mint itthon.

Amúgy az újabb Redmik nagyon rosszak, nem ajánlom őket. Folyamatosan csak a panaszt hallani rájuk.

Pont a hétvégén kellett nyomkodnom a lányom két hónapos Redmi 12-ét, és komolyan mondom, az én régi Redmi 8-asom sokkal gyorsabb, kevésbé bugos, és sokkal kevésbé melegszik.

máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a Wish annyira Sz@r Oldal hogy legszivesebben lefosnám azt az oldalt!☺️
máj. 10. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emag egy piactér, viszonteladók vannak rajta nagyrészt. Tehát háromszor nézd meg, hogy magától az emagtól rendeled-e a telefont éppen magyar gyári garanciával, vagy valami román, vagy moldáv gsm boltból, ami az emagon árul!
máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem telefont, hanem tabletet rendeltem az EMAG-nál. 2 év különbséggel kettőt is. Az első tableten fél év tönkrement az usb csatlakozó. Szó nélkül kicserélték. A munkalapra az usb cseréjét írták, de a tablet adataiból látom, hogy valójában az egész alaplapot cserélték. A csere után az usb csatlakozó nem egész egy évig bírta. Mivel nem az alaplap csere (fődarab) volt ráírva, így nem kezdődött újra a garancia. (Ez egy trükközés az Emag részéről, de más cégek is ezt csinálják fődarab csere esetén mást írnak rá. A Mediamark is ezt csinálta a feleségem telefonjával.)

A második tabletben az akku ment tönkre 10 hónap után. Az akkura a garancia csak fél évre szól, de 10 hónap után is kicserélték garanciában. Rendeltem már náluk 250000 Ft-os Samsung UHD TV-t is. Pontosan és hibátlanul szállították. Ötödik éve megy kifogástalanul.

Én úgy tapasztaltam, hogy nem az Emagon múlik a készülék minősége, hanem a gyártón.

máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Négy éve rendeltem emagról a Honor telefonomat, most is azt használom, szeretem.
máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az Edigital volt a kedvenc boltom, ami 2 éve beolvadt az Emagba, bekebelezte az Emag.

Vettem már tőlük csomó dolgot, fűkaszát, led izzót, tabletet, búvárszivattyút, slagot, hosszabbítót, tévét, laptopot, stb....

máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!