Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hány portot lehet nyitni...

Gergoke666 kérdése:

Hány portot lehet nyitni telekom routeren?

Figyelt kérdés
Nyitni szerettem volna tegnap több portot is, de csak 2-őt jelez nyitottnak, a többi 3 port zárva van. Mindegyik port az gépem ip címjéhez van rendelve. (Router: fga2233)
máj. 12. 11:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Portokat yougetsignal.com-on ellenoriztem
máj. 12. 11:28
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Bármennyit. A port tesztelő csak akkor fogja nyitottnak jelezni, ha fut a program amihez tud kapcsolódni. Illetve az se mindegy, hogy TCP vagy UDP portról van szó, teszteni általában csak a TCP-t lehet, mert ott szabvány handshake van amit lehet figyelni, hogy végbemegy-e, de UDP-n küldesz egy csomagot, amire vagy válaszol vagy nem (mert nyilván nem olyan lesz az a csomag amire a program számít).
máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
65'000 db-ot... 😁
máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
#3 legyél már akkor pontos: 131072-őt. Mert ugye a TCP és az UDP külön port, tehát a 65536 duplája.
máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat 🙂
máj. 12. 12:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!