Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogyha ketten...

Miért van az, hogyha ketten vagyunk egy képen facebookon fele annyian lájkolják, mintha egyedül lennék?

Figyelt kérdés
máj. 15. 17:59
 1/9 Vilke1118 válasza:
Irigyek
máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Morfondir ***** válasza:

:XD

Aki melletted van a képen, ugyanezt elmondhatná a saját ismerőseivel like-olva. :)

máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szirty ***** válasza:

Pl. mert nő vagy és ha melletted van egy fiú az kevesebb fiúnak jön be.


(Rossz kategóriába írtad ezt a kérdést. Pl. emberek » társasági élet kateória jobb lett volna)

máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
A pasidnak nem jár a kúrólájk.
máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Miből gondoljátok, hogy lány vagyok?

Amúgy igen tényleg az vagyok, baratnőmmel vagyok a képen, szóval nem pasival és igen, ő is ugyanezt elmondhatja, amit én. Kategóriát tudok még változtatni utólag?

máj. 15. 22:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Szamomra nem vilagos, mert az lenne a logikus, hogy az ő ismerősei is és az én ismerőseim is, az dupla annyi, de ehelyett fele annyi.
máj. 15. 22:33
 7/9 Szirty ***** válasza:

"Miből gondoljátok, hogy lány vagyok?"


Miből gondolod hogy azt gondoljuk hogy lány vagy?

máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon van a kettőtöknek közös ismerőse, akkor az lehet az oka, hogy jó pár ember nem lájkol úgy, hogy nem ismeri a másik felet/többi résztvevőt a képen.
máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy nagyon jó meglátas, köszönöm
máj. 17. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!