Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mind a 3 neten egyszere...

Mind a 3 neten egyszere lassult be az internet. Mi történhetet?

Figyelt kérdés
3 különböző netem van. 1 adsl t-com számitogépen hirtelen belassult érdekes mert speedtest okés. 2. egy üvegszállas ami psen megy azon is lassabb és voicechatben az emberek kissé robotosak. 3. A mobilnetem és ott is észrevettem. Főleg ha feltettem most a telom töltőre eléggé felmelegszik a szokásossal ellentétben. Ezek néha előfordulnak. Mi lehet a baj? Valami ami zavarja a kábeleket? vagy a térerőt vagy az áram?

máj. 15. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a net hibája lesz, hanen a készüléké. Valami fogja a processzort, ez abból is látszik, hogy meleg.
máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ez érthető, De egyszerre szinte minden elektronika. Pedig egymástól függetlenek. Régen azt hittem virus vagy hackerség de lassan 1 éve rossz minden és azota már csak eloptak volna valamit. Meg már uj email cim uj jelszok uj minden. Pcn nem vagyok sehova bejelentkezve szinte ami olyan fontos. de ilyenkor amikor baszakszik a billentyű is. Néha nem azt irja amit én irok msá betüket ir
máj. 16. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet bement egy villám és tönkretette a berendezéseid. Ilyen időjárás mellett ez simán előfordul.
máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon uj telefont kiprobáltam, sőt uj playstation is viszont ugyan ezek történtek. Viszont másoknál ha ott hagytam hogy probálják megnézni hogy minden jó e. Ott minden pazarul futot
máj. 17. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!