Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A playáruházbol töltötem le...

Rob1793tix kérdése:

A playáruházbol töltötem le játékot-ahol játékért és video nézésért fizet-de sajnos figyelmetlen voltam-mert a befojt összeget-paypal- és amazon-ajándék kártyára ki kérni-nekem nincs ojan-Nem is létezik ojan ajándék kártya ami fel tölthetö?

Figyelt kérdés
mitt tudok csinálni- mert nem kevés összegröl van szo-

#hogy kérhetem ki
máj. 17. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Paypal ingyenes szolgáltatás. Bármikor beregisztrálhatsz rá, és utána fizethetsz róla online vásárlásokat ahol támogatott.

Az ilyen játékok nagy része ettől függetlenül kamu (soha nem éred el a kifizetési limitet vagy teljesíted a feltételeit, vagy olyan alacsony a befektetett idő és nyereség aránya, hogy pár tíz forintos órabérnek felelne meg és hülye aki ennyiért dolgozik) és veszélyes is lehet (ismeretlen forrásból származó, ellenőrizetlen alkalmazásokat telepítettnek veled és annak minden engedélyt megadsz, lopja is az adatokat cserébe).

máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Csinálsz egy PayPal fiókot, és kész. Két perc sincs Kb.

De légy óvatos az ilyen játékokkal, mert a nagyrészük átverés, és nem kapsz érte semmit, csak a reklámnézéssel a fejlesztők zsebét tömöd jobb esetben.

máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem is létezik ojan ajándék kártya ami fel tölthetö?"


Dehogynem. Paypall és Amazon, ahogy írtad.

máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ami a play áruházbol- letöltöt játék- az akor hamis- ha jol tudom- akkor azok ellenörzöttek-
máj. 18. 07:13
 5/5 A kérdező kommentje:
amiket irtam -játékok- a play áruházbol- letölések 5M és van amejik 100M- letöltés- akkor hogylehet-hamis-vagy az ot levö adatok is hamisak ?? és kikértem a pénzt de mivel nincs ajándék kártyám vissza is tették a játék ba az ot lévö pénztárcám ba- tehát nem tűnt el-azt tudom hogy van elöre kifizetet ajándék kártya- de fel töltös nincs-akkor hogy kérjem ki? vagy épp,ebbe van a trűkk.
máj. 18. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!