Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan (lehetőleg ingyenes)...

Van olyan (lehetőleg ingyenes) program, mely leiratot készít a youtube videó szövegéből?

Figyelt kérdés
Tehát olyan programot keresek, aminél pl. beírom a youtube videó linkjét, és az leírja nekem a benne szereplő szöveget

máj. 20. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen böngészőbővítmény létezik, viszont szerintem csak angol nyelven tud szöveget azonosítani.
máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Olyat ami összefoglalót csinál a film cselekményeiről magyarul amit utána leadhatsz a suliban bizonyítva hogy elolvastad a kötelező olvasmányt..???
máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Istenem... mennyire jó, hogy mindig jön egy kretén és megmondja kérdés nélkül, hogy mi a frankó, hogy mit miért csinálnak emberek!!! Süt belőled a rosszindulat, a kanapéhuszárság és társai. Honnan a búbánatból szeded, hogy én kötelező olvasmányt akarok megúszni? Bmeg, 38 éves vagyok! Van egy önfejlesztő videó a youtube-on, és 40 percben temérdek információ elhangzik, amit lehetetlen leírás nélkül mind megjegyezni. Eddig 7 percet írtam le folyamatos megállítással 25 perc alatt! Rohadtul tojok rá mit mondasz/gondolsz, a megoldást lökjed, ne a baromságaid, köszi! A megoldás előrevisz, így meg az időm rabolod.
máj. 20. 14:14
 4/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: írd le kérlek a kiegészítő nevét, én meg majd eldöntöm, kipróbálom magyarul tud -e?
máj. 20. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt gyárilag megoldja a YouTube, a CC gombra kell nyomni. Persze csak angolul működik.
máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs CC minden videóhoz! Ez téves információ!!!! Nagyon SOK videónál "felifrat nem áll rendelkezésre". De nem, akkor sem arra gondoltam. Azzal semmire sem megyek, hogy feliratozza és látom leíra, nekem írásban kell legyen, hisz ez a lényege!!! Ennyire nem vagyok érthető mit szeretnék elérni? Pedig tudtommal magyar nyelven írtam a címben szerepel tömören, velősen... Írásban akarom látni azt, ami a videóban elhangzik. Ennyi a kívánság
máj. 20. 16:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, akár le is lehetne másolni, de az megint csak nagyon lassú megoldás... Ezért sem lenne alternatíva, de nem áll rendelkezésre felirat
máj. 20. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nincs felirat fájl ahogy írod, és lehetőleg ingyen kell, így meglehetősen korlátozott a lehetőség.


Talán ez segit, igyenes fiókkal havi 30 percet ad csak, de ha leszeded a videót és egy vágó programmal kétfelé vágod. Utána be regisztrálsz két külön e-mail címmel a próba verzióra és lesz 60 perced ingyen.


Igen tudom, hogy ez nem etikus, mások munkáját nem megfizetni, de ha csak ez az egy videód van talán bocsánatos bűn.


Itt a link: [link]


Estleg még itt van az a bőngésző bővítmény amit korábban említettek:


[link]


Ennek az oldalnak az alján lesz még néhány javaslat.

máj. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak hálásan köszönöm a hasznos információkat!!! Aranyat érnek!!!
máj. 22. 00:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Létezik egy csomó ilyen eszköz, de jó részük fizetős szolgáltatás.


Érdemes a speech to text, video to text, video transscript, video transscribing kulcsszavakra keresni, hátha találsz valami olyat, ami beválik neked.

máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!