Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mi az hogy professz...

Facebookon mi az hogy professzionális mód? (röviden mi a lényege, a FB súgó adott "1 km" szöveget.

Figyelt kérdés
Szóval engem a lényeg érdekelne röviden, hogy mi ez,amit a súgóból megértettem (nem olvastam végig) ez kb csak tartalom készitőknek jó akik pénzt akarnak a tartalmaikból. köszi a válaszokat,
máj. 20. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Tudod hol a válasz a kérdésre, csak olvassa el más helyetted és írjon belőle fogalmazást? Te sem vagy semmi. 500 szavas a szöveg amit nem vagy hajlandó elolvasni, ez másfél A4/-es oldal tagoltan. Javaslom több részletben próbáld meg értelmezni, ha egyszerre megterhelő 5 egybefüggő mondatnál többet olvasni és estleg elfáradsz. Az előző 3 mondat 50 szóból állt, csak összehasonlításképpen. De van egy olyan érzésem, hogy ide igazából bárki bármilyen választ leírhat, mert úgysem olvasod végig. Ha téged sem érdekel annyira a professzionális mód, hogy megnézd mit ír róla az oldal, akkor talán nem is olyan fontos az egész, hogy kérdést írj ki róla. Eddig is megvoltál nélküle, nem fog már semmit zavarni a továbbiakban sem, csináljon az bármit.
máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor most jöhetnek a rendes válaszok.
máj. 20. 21:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!