Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetezhetek ingyen?

Internetezhetek ingyen?

Figyelt kérdés

üdv!


beépített wifi-s telefonom van amivel internet pontoknál tudok netezni és az érdekelne hogy ez nem kerül e pénzbe nekem. (kapcsolódási díj, adatforgalmi díj....stb)vagy netezhetek ingyen mert ez semmiféle kötséget nem vet fel? telenor előfizetésem van és nem szeretném ha ez miatt 1 óriási számla jönne ki hó elején :)


2010. okt. 30. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A wifi nem kerül pénzbe, semmi köze a mobilszolgáltatódnak ahoz hogy te mikor csatlakozol fel egy nyilvános hálózathoz. De pl ha kivesezd a sim kártyát akkor is tudsz wifi-n netezni. Csak arra figyelj hogy nehogy a mobilos netre menj fel, mert az hamar leszívja a pénzed, tesóm is így járt. Wifi helyett a mobil netre csatlakozott fel és mire 2-t pislantott nem volt pénze a telóján.
2010. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kávézókban, internet kávézókban, esetleg éttermekben, stb. szokott lenni vezetéknélküli kapcsolat, hogy a vendég az étel/ital mellett tudjon netezni is. Nem von le pénzt, ezért van, hogy ha akarsz, netezz. Ez szerintem egy nagyon jó gesztus a vendégek felé. :)
2010. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok...


De vigyázz, mert az ilyen közösségi helyeken, ahol van wifi, van aki csinál olyat, hogy létrehoz egy saját hálózatot, ami viszont fizetős, de olyan néven teszi, mintha az lenne az hely hálózata. Kérdezd meg a kiszolgálót, hogy van-e, és ha van, milyen néven.

2010. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Nem akarlak megrémíteni de már én is jártam így!

(van Debrecenbe egy pláza ami állítólag lefedett)

Elkezdtem kajálás és vásárlás közben netezgetni úgy hogy ingyen most lehet stb...

De a telefonszámlán azonban fel volt számolva.

45.000 ft volt.

Gondolhatod milyen jó volt.

Azóta már le is tiltattam a telómról a netet.

Nem akarlak megrémíteni csak gondoltam leírom hogy hogyan jártam ezzel.

Remélem te megúszod.

2010. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akk csak arra kell vigyázni hogy ne a mobilnetre csatlakozzak? :) és akk ingyenes a dolog? :)
2010. okt. 30. 23:39
 6/6 anonim ***** válasza:
jaja, és a mobilnet letiltása nem hülyeség ha tudod hogy nem fogod használni :) De nyilvános hálózatokon is vigyázz, 1 hónapja feltettek a netre egy progit ami az összes facebook/twitter + még pár ismertebb oldal forgalmát figyeli, szóval ha ül valahol a közelbe 1 laptopos szemétláda simán ellophatja az accountod.
2010. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!