Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valószínűleg letölthettem egy...

Valószínűleg letölthettem egy vírust, mindig előugranak maguktól kis reklámablakok, mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Nem a sima,oldalakról előugrókra gondolok,hanem letöltöttem egy -általam könyvnek hitt- programot,pdf-nek írta a típusát,nem figyeltem és véletlen rákattintottam,eltűnt az egész és azóta internet exploreres ablakocskák ugranak fel,Travianos játékról reklámablak meg ilyesmik,amúgy mozillát használok.Ha nem csinálok semmit a gépen,akkor is előjönnek. Ez mi,és hogyan szüntessem meg?
2010. dec. 26. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Malwarebytes Anti Malware TELJES keresés (gyorsat ajánl fel alapban) frissítás után (kézzel kell).

Milyen vírusirtót használsz, hogy nem kapta el?

2010. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nemrég szervizben volt a laptopom és azóta nem volt rajta semmi,csak most töltöttem le az avastot..én voltam a figyelmetlen,mert ahogy meg akartam nyitni azt az állítólagos pdf-et,kiírta h vmi exe fájl,innen tudhattam volna,csak véletlen rákattintottam gyorsan a futtatásra,azt hittem a szokásosat írja ki,mire felfogtam h exe,már késő volt:S
2010. dec. 26. 18:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,letöltöttem a programot amit írtál,elvégeztem a keresést,majd töröltem őket,és tuti azok voltak:)
2010. dec. 26. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!