Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS segítség? Most akkor hogy...

SOS segítség? Most akkor hogy lehet lelépni a programból? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Facebook-on véletlenül rákattintottam az ,,Are you interested,,-re és ez nem jó. Még fiatal vagyok ehhez, és nem akarom hogy nézzék az adatlapomat.Hogy lehet innen törölni magunkat... fOONTOSS!!!! nEM MAGYAR!!!
2010. dec. 30. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Elárulok valamit. Facebook-on az adatlapod publikus, ami azt jelenti, ha tudnám hogy hívnak én is megnézhetnélek. Ezért Közösségi oldal. Viszont a Facebook sok adatvédelmi beállítással jön, beállíthatod az összes képet és adatot ki láthatja csak. Ajánlom menj rajta végig.

Meg írd még le mire gondoltál amikor facebookra regisztráltál? Hú felrakok egy rakás képet de senkinek nem mutatom meg csak az öribariknak jajjdejólesz. pff...

2010. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!