Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Call of duty black ops multipl...

Call of duty black ops multiplayer indítás?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Cod:Blak opsot a SKIDROWOS verziót(nem kell a duma hogy vedd meg,előtte nézz magadba) és az xfire nem érzékeli mert steam kéne hozzá.érdekelne a multi de így nem tudok vele törtön nyomni.aki tud irjon elöre is köszi.
2010. dec. 31. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
"nem kell a duma hogy vedd meg,előtte nézz magadba" De bizony kell, mert tört verzióval hogy te nem fogsz multizni, arra mérget vehetsz. Ha valamikor sikerül is feltörni a multit, az nem most lesz. Vagy megveszed, vagy cumizol.
2010. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár én nem játszom ilyesmivel, ha akarnék, akkor itt néznék utána:


[link]


[link]

2010. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak botokkal tudsz maximum játszani fejlődés és perkek nélkül. Ha multizni akarsz akkor megkell venned!
2010. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 13:58


köszi

2010. dec. 31. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
én a cod 4-et már 1 éve tolom úgy,hogy lehúztam.A perkek működnek a szín lépés meg a statisztika...szóval olyan mintha megveuem volna.Az a duma pedig.hogy vedd meg.azok szokták ezt mondani akik veszik a játékokat és ezért azt akarják.hogy mások is úegyék meg is ü
2011. jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs a végéért.ezt akartam írni:vegyék meg
2011. jan. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a cod 4 és a cod7 között igen nagy különbség van a cod4-el még lehet törtel multizni 7-el már nem szóval hülyeségeket mellőzd köszi.
2011. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kevinloki válasza:
2014. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!