Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megtekinteni...

Hogyan tudnám megtekinteni azokat a youtube videókat, amiket szerzői jogok miatt tiltott le országunkban az oldal?

Figyelt kérdés

Iszonyúan bosszantó, hogy a hosszú idő óta kedvenceim között szereplő videók 90%-a mára nem elérhetővé vált, csak mert Magyarországon élek. Olvastam valami olyasmit, hogy a proxykkal (??) lehet kicsit szórakozni, és akkor minden gond nélkül betölti, most kb 5 percet keresgéltem a google-ön, de nem találtam semmi használhatót. Valakinek van valamilyen ötlete?


Olyat kérlek, ne írjatok, hogy minden videó 400× fent van, keressek másikat belőle, stb... Mert amiket én keresek, azok olyan összevágások, amikből csak az az 1 verzió volt fent. Szóval nem egy tucatnyi copyban fellelhető Eminem rapet keresek, hanem különlegesebb dolgokat.


Csak lehetséges megoldások érdekelnek.


és ezt is láttam már, kérlek ne linkeljétek: [link]


Engem valami állandó, és nem másik oldalról elérhető megoldás érdekelne. Előre is köszönöm.


2011. jan. 5. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Felmész erre az oldalra, és oda, ahol írja, hogy enter url beírod, hogy youtube.com

lassabb lesz, de működik

2011. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt egy másik, ha az nem menne

2011. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ez mindkettő közepesen döglött, legalábbis 15 perce nem tölt be semmit :) azért még várok. más tipp esetleg?
2011. jan. 5. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:

> Engem valami állandó, és nem másik oldalról elérhető megoldás érdekelne.

Nem tudom a megoldást, csak annyit tudok tanácsolni, hogy ha sikerül elérned a kedvenc videóidat, töltsd le őket a gépedre! A saját winchestereiden tárolt videókat nem tudják eltüntetni a "jogvédők", illetve nem csinálsz adatforgalmat minden egyes alkalommal, amikor megnézed őket. Sose értettem hogy miért jó az, hogy minden alkalommal amikor meg akarsz hallgatni egy zenét le kell töltened ("stream"), mikor elég lenne egyszer letölteni a gépedre. Az elmentett zenék ott lennének a TE merevlemezeden is, és akkor is meghallgathatnád őket, amikor mondjuk éppen nem működik az internetkapcsolatod, vagy netalántán a youtube (volt már ilyen).

2011. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kedvenc zenéim rég megvannak más forrásból. Mint mondtam ez nem zene. Itt a videó lenne a lényeg. És azért nem töltöttem le korábban, mert akármivel próbálkoztam pocsék lett a minősége. Valószínűleg nem találtam meg a megfelelő flv convertert. Most meg ha akarnám se tudnám leszedni, mert ugye nem jelenik meg.
2011. jan. 5. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Hotspot Shield-el. Letöltöd, elindítod és úgy mész fel youtube-ra.
2011. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!