Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számítógépen lehet ingyen...

Számítógépen lehet ingyen facebookot használni? (0. facebook.com)

Figyelt kérdés
T-mobilos telefonom sokszor használom az ingyen facebookot, de kissé unalmas mindig telefonon pötyögni. Arra gondoltam hogyha telefonomat csatlakoztatom a netbookomra, mobilinternetet használva tudnék csatlakozni böngészőn keresztül az ingyenes facebookra? Sajnos próbálkoztam, de a probléma már ott kezdődött, hogy nem tudott csatlakozni a t-mobile hálózatára. Szerintem marha jó lenne, hogyha kiülnék egy parkba vagy csak simán autóút közbe kényelmesen tudnék facebookozni.
2011. márc. 6. 10:38
 1/2 anonim válasza:
Szerintem tedd bele a T-mobilos kártyádat a mobilinternetbe(vedd ki a másik sim-t és rakd be a telefonodból.)
2011. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ez engem is érdekelne...

de olyankor csak akkor generál adatköltséget ha a böngészőt is megnyitottam vagy ha már csatlakoztattam akkoris?!

2011. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!