Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link TL-WR740N router...

TP-Link TL-WR740N router beállításával kapcsolatban kérnék segítséget! Mindent jól összedugtam,30Mb-es Upc-s kábeles netem van. Mégse megy, mi a gond?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:36
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

halihó sziasztok

én összedugdostam mindent bekapcsoltam a gépet, de már ott megakadtam hogy nem jön be a böngésző, és ugye nem tudom beírni azt a bizonyos számsort, mert nincs kapcsolat. A gép felismeri a routert, de router modem kapcsolat nincs. Valakinek valami ötlet?? lehet hogy a router a rossz?

2012. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem jön be a böngésző? El kell indítani a böngészőt, magától nem fog elindulni.
2012. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok,mert csak az explorer jó hozzá,mozzilába nem jön be a router menüje.
2012. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 P.O.C. ***** válasza:
Több tucat ilyen típust állítottam már be. Bejön az mindennel. Attól hogy neked nem sikerült, még nem kell általánosítani.
2012. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen típusom van és csak explorerrel jön be,lehet nem mindegyik ilyen,de meg lehet vele szívni,ha itt akad el a dolog...
2012. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Ha még nem oldódott meg a probléma: a UPC a bekötésnél a számítógép hálókártyáját regisztrálja. Emiatt nem megy a net routerrel. A router címét az alján, vagy a dobozán megtalálod. pl: 192.168.1.1 vagy hasonló.

Böngésző címsorába ezt beírod. Ha ekkor felhasználónevet és jelszót kér, olvasgasd a routerhez kapott papírt is. A beállításoknál elsősorban keress ilyesmit : MAC-clone. Ez lemásolja a PC-d hálókártyájának MAC-azonosítóját és azt "hazudja" a UPC felé, hogy ő a számítógép. :) a többi beállítást a szerződésed alapján meg tudod csinálni. és végül egy jótanács: probléma esetén a Google a barátod, a Wiki pedig a barátnőd.... olvass utána a Neten. sok sikert

2012. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az ip címmel lesz a galiba,mert a leírásban nálunk is rossz ip cím szerepelt.Nem tudom már mi a helyes,de a neten megtaláltuk annak idején,hogy-hogy is lehet lekérni az ip-jét.
2012. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 cirab válasza:

És az mi a csecsért van, hogy telepítő CD-vel próbálkoztam, jó volt az összekötés,

beállítottam a PPPoE-t, jelszó+felhasználónak is jónak kell lennie, és a végén

mikor befejezi a konfigurálást és ellenőriz

[1. Succesfully configured router (ez pipa)]

viszont a második [Verified router settings (nem pipa)] nem jó.

Fogalmam sincs miért rinyál. Az lehet gond, hogy XP és nem win 7 alatt

csinálgatom a dolgot? A sima routerrel minden baba, de ez nem akarja az igazságot.

Próbáltam a másik verziót is, miszerint a böngészőbe írogatom be a 192.168.0.1-et, utána: admin, admin

Ezután Quick setup, eljutok a végéig, reboot. És kb. ennyi. Utána sem csinál semmit.

Nézem, de nincs semmi CONNECT.

Ja és az a QSS mi a tök?

2012. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 P.O.C. ***** válasza:

Ne használd ezeket a "csodavarázslókat".

Csináld végig manuálisan. Link:

[link]


Mi az internet szolgáltatód, de ami a legfontosabb a modemed típusa?


A QSS, a Wi-Fi hálózat titkosításának beállítását segítené elő, a gyakorlatban azonban csak megbonyolítja. Ráadásul biztonság rést csinál, ami által a WPA2 könnyebben támadható. Érdemes letiltani ezt a router menüjében.

2012. okt. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

És az miért lehet, hogy a routert összekötöm a géppel és azt írja hogy a hlózati kábel nincs bedugva?

a hlókártya progiját frissítettem, de íyg sem látja a router hiába is dugom be. Mindent jó helyre dugtam be.

2013. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!