Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "SSL kapcsolódási hiba, Nem...

"SSL kapcsolódási hiba, Nem lehet biztonságos kapcsolatot létesíteni a szerverrel". MI A HIBA?

Figyelt kérdés

google chrome az alapértelmezett böngészőm, és amikor a facebookot szeretném betölteni, ezt írja ki:


"SSL kapcsolódási hiba

Nem lehet biztonságos kapcsolatot létesíteni a szerverrel. Lehet, hogy a szerverrel van probléma, de az is lehet, hogy olyan ügyfélhitelesítési tanúsítványt kér, amellyel nem rendelkezik.

Hiba: 107net::ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR): SSL-protokoll hiba."


Mért írja ezt ki? Mi a hiba ?


S O S help !


2011. márc. 13. 21:55
 1/10 A kérdező kommentje:
és próbáltam más böngészőkkel is (mozilla, explorer, opera), de azokkal sem jeleníti meg. sem a facebook.com oldalt, sem pedig a hu-hu.facebook.com-ot.
2011. márc. 13. 22:04
 2/10 anonim válasza:
nekem is ezt írja ki :/
2011. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Explorerben sikerült megoldani.

Eszközök - Internetbeállítások - Speciális

Pipát az SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, TLS 1.1, TLS 1.2 használata négyzethez.

Nálam az iwiw nem ment meg egy egészségpénztár lapja. Amikor ezt megcsináltam mindkettő futott Explorerben.

2012. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Először nézd meg hogy a gépen az idő helyesen van-e beállítva.

Utánna menny a Chrome beállításokra majd "A motorháztető alatt" címre és a tanusítványok kezelésére.Utána a speciális ikonra és pipáld be az összeset.

2012. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Hi!

Segített ez az oldal: [link]

A "kézi javítás" szerint jártam el. S minden böngészőben zökkenő mentesen fut.

2012. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kedves 3-as válaszoló! Nagyon köszönöm, a válaszod nekem is sokat segített! 3 hónapja nem tudtam a gépemről belépni az iwiw-be!
2012. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Operába írja nekem ezt valaki megoldást tud?
2016. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Operába írja nekem ezt valaki megoldást tud?"

Pár lehetőség:

* Töröld ki a gyorsítótárat ( [link] )

* Nézd meg másik böngészőben

* Ellenőrizd le a rendszeridőt. Ha nem lenne pontos, az okozhat ilyen anomáliákat, ez esetben elsődlegesen használd az operációs rendszered Internetes időszinkronizációját:

[link]

[link]


Másodlagosan ha régi gépről - 5 évnél idősebb - van szó, lehet hogy szükséges az alaplapi elem cseréje.

2016. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Váradi Attila válasza:
Elég régi bejegyzés, de nálam most vált aktuálissá. A hibajelenség az egyik gépen ugyanez. A cmd ... törlést rendszergazdaként elvégeztem, pontos időt beállítottam. A chrome böngésző ennek ellenére nem használható. Az explorelnél írt változtatásokat eszközölve az meggyógyult. W7 OS használok és elég régi majd fél évig nem használt masina újraindításakor jelentkezett. Az órabeállítás előtt. Megoldásában tanácstalan vagyok.
2018. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Váradi Attila válasza:

Más fórumon találat rá megoldást ideollózom:


"Chrome-mal nem volt baj, az ESET SS5 volt a hibás.


További beállítások/protokollszűrés/kizárt alkalmazások/ itt a listában Chrome kipipálva és újra jól használható."

A víruskereső protokollszűrőjét is érdemes megvizsgálni, beállítani.

2018. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!