Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ahhoz, hogy blogoljak szüksége...

Ahhoz, hogy blogoljak szükséges-e weboldalt készíteni?

Figyelt kérdés

Összezavarodtam, mert jelentkeztem blogolni valahová és url-címet kértek.../válaszra nem méltatnak.../

Vagy:nem válaszolnak napok óta a kérésemre/szerkessz saját oldalt-hirdették/, vajon meddig tart, míg eldöntik, hogy tetszik-e az ötletem,vagy ez nem is így működik?...


2008. febr. 6. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg blogoldal van, ahol neked csupán annyi a dolgod, hogy minden nap új bejegyzéseket teszel, a programozással, weblapkészítéssel nem neked kell foglalkoznod. Minden oldal más amúgy, nem tudom miért kérhettek tőled url címet. Lehet hogy csak egy bloggyűjteménybe jelentkeztél, ahol a már létező blogok címeit gyűjtik össze, ott nem tudsz blogolni. Passz.


Ha beregisztrálsz a Hoxára ( [link] ), ott tuti egyszerűen tudsz naplót vezetni.

2008. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!